Tych ładowarek nic nie doGaNia. Poznaj ładowarki sieciowe Silver Monkey GaN

W naszym otoczeniu przybywa elektroniki, a to oznacza, że przybywa też ładowarek. Do jednego urządzenia słabsza, do drugiego mocniejsza, a do trzeciego osobny, duży zasilacz. Ale dzięki technologii GaN wystarczy jedna ładowarka, by wszystkimi sprzętami rządzić. Poznaj ładowarki Silver Monkey GaN i dowiedz się, dlaczego tak małe urządzenie może być tak dużym ułatwieniem w podróży i w domu.

Mniej znaczy więcej. Dlaczego technologia GaN robi taką różnicę? 

Wyglądem niewiele różni się od zwykłej ładowarki do smartfona, ale swoją mocą przegania większość zasilaczy do laptopa? To ładowarka wykonana w technologii GaN. Do produkcji półprzewodników wykorzystuje się azotek galu zamiast dotychczas stosowanego krzemu. Ten materiał skutecznie przewodzi wyższe napięcie, dzięki czemu straty energii są niższe. Pozwala to na radykalne zmniejszenie rozmiarów urządzenia, przy jednoczesnym zachowaniu jego wydajności i bezpieczeństwa. Ponadto ładowarki w technologii GaN są bardziej energooszczędne.

Dzięki temu jedną, kompaktową ładowarką można naładować zarówno urządzenia, które dotychczas wymagały zabierania dużych i dość ciężkich zasilaczy, jak i gadżety, które nie potrzebują dużo prądu. To ogromna różnica w podróży, kiedy każdy centymetr kwadratowy w walizce jest na wagę złota. Zamiast kilku ładowarek – jedna uniwersalna. Zwłaszcza że dzięki technologii GaN można ładować kilka urządzeń jednocześnie z wysoką mocą. 

Dlatego zainwestuj w ładowarkę, która Cię nie zawiedzie. Poznaj bliżej Silver Monkey GaN i wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o ładowarkach GaN: Co to jest ładowarka GaN?

Ładowarki Silver Monkey GaN. Ładuj nawet 4 urządzenia jednocześnie

Silver Monkey GaN 130W

Jest mniejsza niż wiele standardowych, 60-watowych ładowarek do laptopów, a zapewnia dwukrotnie większą moc? To Silver Monkey GaN 130W, która nie spoci się nawet podczas ładowania prądożernych notebooków. Wyposażona jest w aż 4 porty USB, spośród których:

  • dwa porty USB-C mogą ładować z mocą do 100 W,
  • jeden port USB-C ładuje z mocą do 30 W,
  • jeden tradycyjny port USB-A również ładuje z mocą do 30 W.

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby ładować nawet dwa laptopy i smartfona w tym samym czasie. Co więcej, Silver Monkey GaN 130W wyposażona jest w technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 oraz technologię Power Delivery. Ładowarka automatycznie dopasowuje moc do podłączonego urządzenia, dzięki czemu energia dostarczana jest skutecznie i bezpiecznie. Nie musisz więc obawiać się o kondycję baterii. Nawet jeżeli ładowarce zostanie zapas mocy, nigdy nie będzie ładować „na siłę” i dostarczy dokładnie tyle prądu, ile należy.

Wymiary tej ładowarki to 61 × 81 × 29 mm, a waga wynosi zaledwie 216 g – niewiele więcej od nawet dwukrotnie słabszych, standardowych ładowarek do smartfonów. Ponadto to jedna z najmocniejszych ładowarek GaN w ofercie x-komu. Dla porównania ładowarka Unitek GaN 100 W oferuje maksymalnie 45 W wyłącznie na pierwszym porcie. W związku z tym laptopy będą ładować się nawet dwukrotnie wolniej względem Silver Monkey GaN 130W albo wcale, jeżeli wymagają wysokiej mocy.

Silver Monkey GaN 65W

Nie każdy potrzebuje aż 130 watów i czterech portów USB. Dzięki Silver Monkey GaN 65W zasilisz nawet trzy urządzenia jednocześnie i skorzystasz z funkcji szybkiego ładowania. W związku z tym sprawdzi się świetnie do ładowania smartfona, ale także do wielu notebooków. Podobnie jak w większej siostrze, w Silver Monkey GaN 65W o sprawne dostarczenie energii i bezpieczeństwo baterii zadbają technologię Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery. Moc zostanie precyzyjnie dopasowana do potrzeb każdego podłączonego urządzenia.

Ładowarka Silver Monkey GaN 65W posiada trzy porty USB:

  • dwa porty USB-C,
  • jeden tradycyjny port USB-A.

Wymiary tej ładowarki to 47 × 96 × 30 mm, a waga wynosi tylko 115 g. Bez problemu zapakujesz ją do torby lub plecaka i prawie nic nie poczujesz.

Silver Monkey GaN 65W deklasuje także większość konkurencyjnych ładowarek GaN o podobnej mocy. W porównaniu z Green Cell PowerGan 65 W czy Unitek GaN 66W ładowarka Silver Monkey jest zauważalnie mniejsza i lżejsza, przede wszystkim zaś tańsza. Niższa cena nie oznacza jednak kompromisów – Silver Monkey GaN 65W wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i jest bezpieczna w użytku. Wystarczy zresztą spojrzeć na opinie klientów – to jedna z najlepiej ocenianych ładowarek w x-komie.

Poznaj ładowarki Silver Monkey GaN w x-komie