Komputer stacjonarny tak cichy jak szept? Poznaj x-kom Element Plus – stworzony do domu i biura

Komputery stacjonarne kojarzą się z mocą, ale jej konsekwencją jest duży rozmiar i głośne działanie. Ale jest też x-kom Element Plus, który łączy elegancki design z ponadprzeciętną wydajnością i cichą pracą. Poznaj sprzęt, który zapewni niezawodne działanie w pracy i nowoczesnych grach, ale przy tym nie obudzi sąsiadów piętro niżej. Dowiedz się więcej o x-kom Element Plus.

x-kom Element Plus – cichy jak szept, szybki jak wiatr

Szum morza uspokaja, szum telewizora podobno pomaga zasnąć, ale o szumie pracującego komputera wiele dobrego powiedzieć nie można. Im większe obciążenie, tym bardziej go słychać – na tyle, że ani się uspokoić, ani tym bardziej zasnąć. Na szczęście można cieszyć się niemal bezgłośną pracą i to bez znacznych ustępstw na gruncie wydajności. Bowiem komputery x-kom Element Plus od podszewki zostały zaprojektowane tak, aby wydajność było czuć, ale niekoniecznie ją słyszeć.

Obudowa komputera jest wyłożona matami dźwiękochłonnymi, które skutecznie blokują emitowany przez komputer szum. Konstrukcja jest doskonale spasowana i stabilna, więc nic nie trzeszczy ani nie wibruje. Również w środku mało co może hałasować. Wentylatory wolnoobrotowe pracują cicho, a dyski SSD, które nie posiadają elementów mechanicznych – zupełnie bezgłośnie. W rezultacie x-kom Element Plus pracuje z głośnością zaledwie 40 dB – to tyle samo, co szept.

x-kom Element Plus to komputer stworzony do wymagającej pracy biurowej. Dziesiątki kart w przeglądarce, rozbudowane arkusze kalkulacyjne czy duże bazy danych to dla niego rozgrzewka. Dla Ciebie zaś to znacznie większa efektywność pracy oraz komfort i spokój, bo Twoje polecenia wykonywane są błyskawicznie i nic się nie zawiesza. No i skoro praca idzie szybciej i bezproblemowo, to Ty masz więcej czasu na legendarną kawkę i ciasteczko…

Wydajność idzie w parze z designem

Komputery x-kom Element Plus wyposażone są w wydajne podzespoły, w tym nawet karty graficzne Nvidia GeForce RTX 3050. Taka moc zapewni Ci płynną rozgrywkę w najpopularniejszych grach. Ale starannie dobrane komponenty sprawdzą się również w codziennych zadaniach i rozrywce. Dzięki x-kom Element Plus przewertujesz (prawie) cały internet, posłuchasz muzyki oraz obejrzysz filmy i seriale z najpopularniejszych serwisów streamingowych. Jakość obrazu i płynna praca, które zapewniają podzespoły komputera, na pewno ucieszą Twoje oko.

Oko ucieszy także sam komputer. Jego minimalistyczna, uniwersalnie elegancka obudowa pasuje do każdego wnętrza – i nowoczesnego biura, i kameralnego mieszkania. Ponadto nie zajmuje dużo miejsca, więc bez problemu umieścisz ją pod biurkiem lub na nim. Warto dodać, że komputer jest składany i poddawany drobiazgowym testom przez profesjonalistów, więc nie musisz martwić się o perfekcyjną kompatybilność komponentów. W razie awarii skorzystasz z 3-letniej gwarancji door to door, dzięki której naprawa przebiegnie szybko i bezstresowo, a Ty wrócisz do pracy i zabawy.

Odkryj komputery x-kom Element Plus i ciesz się cichą pracą bez ograniczeń