Karta podarunkowa – idealny pomysł na prezent

Chyba każdy z Was chciałby, aby prezent podarowany najbliższym wywoływał u nich szczerą radość. Czasem już niewielki gest może sprawić, że spełnicie marzenie bliskiej Wam osoby. Nie zawsze jest to jednak proste. Jeśli wyszukiwanie idealnego prezentu spędza Wam sen z powiek, to idealnym rozwiązaniem jest karta podarunkowa x-kom.

Zalety karty podarunkowej

  • Elastyczne kwoty – do wyboru macie karty o wartości od 30 zł do 1000 zł. Jeśli zechcecie zakupić produkt, którego cena przekracza wartość karty podarunkowej, możecie bez problemu dopłacić różnicę;
  • Wygodny zakup – kartę możecie zakupić w każdym sklepie stacjonarnym x-kom lub na stronie internetowej. Do zakupionych online wysyłamy e-mailem kod aktywacyjny. Karty kupione w salonie są aktywne od zaraz;
  • Długi okres realizacji – na wykorzystanie środków na karcie macie do 12 miesięcy od daty jej zakupu. Po upływie tego czasu karta traci ważność, jednak możecie ją jeszcze aktywować za jedyne 20zł;

Karta podarunkowa x-kom – gwarancja trafionego prezentu

Pewnie każdy chociaż raz w życiu otrzymał nietrafiony prezent. Może zdarzyło Wam się np. zamiast wymarzonych słuchawek AirPods otrzymać pod choinkę kolejny świąteczny sweterek z reniferem? Jeśli kurtuazyjny uśmiech macie dopracowany do perfekcji i chcecie oszczędzić go sobie i innym, mamy dla Was idealne rozwiązanie. Aby uniknąć rozczarowania, możecie np.  podsunąć „przypadkiem” ten artykuł najbliższym 😉

A może sami nie jesteście mistrzami kupowania trafionych prezentów i z roku na rok wprawiacie najbliższych w zakłopotanie? Kupując kartę podarunkową jako prezent macie gwarancje trafionego prezentu.

Wybieracie tylko kwotę, którą chcecie przeznaczyć na prezent i później osoba, która otrzyma kartę podarunkową, może wybierać spośród bogatej oferty x-kom. Kartę możecie zakupić np. podczas wizyty w galerii handlowej, w każdym salonie stacjonarnym x-kom.

Idealny prezent dla każdego

Wydaje Wam się, że osoba, którą chcecie obdarować, nie interesuje się nowinkami technologicznymi? Mamy dla Was kilka przykładowych propozycji sprzętów, które udowodnią, że w ofercie x-kom każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Jeśli np. znacie jakiegoś mola książkowego, z pewnością zainteresuje go czytnik ebooków, na którym będzie mógł czytać np. którąś z 37 książek Mroza (stan na 14.11.2019 r., po miesiącu pewnie przybędzie parą kolejnych pozycji);
  • Wielbicieli muzyki ucieszy prezent w postaci słuchawek, bądź przenośnego głośnika Bluetooth;
  • Dla tych, którzy nie rozstają się z telefonem i notorycznie szukają gniazdka w każdym możliwym miejscu, żeby doładować swój telefon idealnym prezentem będzie np. powerbank.

Widzicie zatem, że nie trzeba być technologicznym freakiem, żeby taki prezent sprawił przyjemność.

Karta podarunkowa – szeroki wachlarz możliwości

Co jeśli marzeniem Twoich bliskich jest jakiś najnowszy sprzęt Apple, a planowaliście budżet bardziej zbliżony do tego wyżej wspomnianego sweterka? Karta podarunkowa także sprawdzi się tu znakomicie. Kupując kartę podarunkową, dorzucicie swoją cegiełkę do ich realizacji.

Jeśli cena wybranego produktu przekracza wartość karty podarunkowej, zawsze jest możliwość dopłacenia brakującej kwoty. Jest to idealny pretekst, aby zacząć zbierać na upragniony sprzęt. Tym bardziej że na wykorzystanie karty podarunkowej macie 12 miesięcy od daty zakupu.

W skrócie: wybierając kartę podarunkową x-kom, dajecie obdarowanej osobie możliwość wyboru najlepszego dla niej prezentu w dowolnym momencie. Może ma już upatrzony sprzęt, tylko czeka na obniżkę ceny np. podczas cyklicznych promocji x-kom jak Tydzień komponentów, czy Tydzień akcesoriów.

Karta podarunkowa – doskonały pomysł na nagrodzenie pracowników

Karta podarunkowa jest także znakomitym pomysłem, aby zmotywować i docenić pracowników Waszej firmy. Zapakowana w eleganckie etui będzie z pewnością miłym akcentem podczas Świątecznego spotkania z pracownikami.

O tym, jakie korzyści finansowe zyska Wasza firma oraz wszystkie niezbędne informacje na temat kart podarunkowych, regulamin oraz najczęściej zadawane pytania znajdziecie na stronie x-kom.

Konkurs

W związku z pojawieniem się kart podarunkowych, na naszym Facebooku przygotowaliśmy dla Was konkurs „Co kupisz za kartę podarunkową x-kom?”. Do wygrania w nim jest pięć kart podarunkowych o wartości 100zł każda.

Zasady konkursu:

  1. Wybierzcie jeden artykuł dostępny w ofercie x-kom, który chcielibyście zakupić;
  2. Uargumentujcie swój wybór i napiszcie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać;
  3. Spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wybranych pięć tych najbardziej kreatywnych, które zostaną nagrodzone bonami.

Zapoznajcie się z postem konkursowym na Facebooku oraz pełnym Regulaminem Konkursu i weźcie udział w zabawie.

Zamów kartę podarunkową x-kom