Interaktywne klocki LEGO® Super Mario™ zagościły w ofercie al.to

Zgodzimy się chyba wszyscy, że nie ma osoby na świecie, która nie znałaby zabawnego hydraulika o imieniu Mario. Ta kultowa już postać była inspiracją do filmów, bajek, gier i całej masy zabawek. Kiedy zatem dwie tak transparentne marki, jak LEGO® i Mario łączą siły musi oznaczać to coś wprost genialnego. Przed Wami interaktywne zestawy LEGO® Super Mario™. Od teraz kupicie w sklepie al.to.

Klocki inne niż wszystkie? Postaw na LEGO® Super Mario™

Niezawodna jakość i możliwość łączenia zestawów

Seria LEGO® Super Mario™ to unikatowa perła wśród tego typu zabawek. Dlaczego? Macie tu do czynienia z zestawami dedykowanymi dzieciakom, które nie lubią się nudzić. Wszystkie elementy LEGO® Super Mario™ są mistrzowsko wykonane, idealnie odwzorowują realne przedmioty i miejsca, a dodatkowo poszczególne z nich zyskały nową, niebywale atrakcyjną cechę – są interaktywne. 

Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich serii LEGO®, każdy zestaw LEGO® Super Mario™ można ze sobą swobodnie łączyć, co znacznie poszerza perspektywy i daje niemal nieograniczone pole do wyśmienitej zabawy. 

Super Mario rozumie więcej. Interaktywne klocki

Po raz pierwszy w historii LEGO® możemy pobawić się figurką, która rozpoznaje elementy, na jakich się znajduje i odtwarza dźwięki kojarzone z grami Super Mario. Co więcej, interaktywna postać hydraulika Mario posiada także specjalnie zaprojektowane ekraniki w oczach, ustach i brzuchu, które wskazują na ponad 100 różnych jego reakcji.

Zabawa z aplikacją = więcej radości z LEGO® Super Mario™

Jak się okazuje, na interaktywnych klockach zabawa z LEGO® się nie kończy. Otóż zestawom Super Mario™ dedykowana jest również bezpłatna aplikacja mobilna – listę urządzeń, z którymi jest kompatybilna, znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. 

Czekają w niej ciekawe, intuicyjne i przydatne narzędzia, które realnie wspomogą budowę poszczególnych modeli. Program od z LEGO® stanowi  bezpieczną platformę dla dzieci do dzielenia się pomysłami oraz mnóstwo inspirujących pomysłów na kreatywną zabawę.

LEGO Super Mario klocki interaktywne dzieci aplikacja

Przykładowe zestawy LEGO® Super Mario™

Od teraz ekskluzywne zestawy LEGO® Super Mario™ kupicie także w sklepie al.to.

Chcąc rozpocząć niezwykłą przygodę z zabawnym hydraulikiem, trzeba przede wszystkim zaopatrzyć się w LEGO Super Mario Przygody z Mario — zestaw startowy. To właśnie w nim znajduje się interaktywny Mario, do którego z czasem możecie dokupić atrakcyjne dodatki i rozszerzenia, w tym m.in.:

… oraz wiele, wiele innych.

Sięgnijcie również po całą ofertę LEGO® Super Mario™ w sklepie al.to 

Przy okazji zachęcam także do przeczytania: