Akademia eXperta rusza ze szkoleniami dla instalatorów systemów smart home

Należysz do partnerów biznesowych spółki x-kom lub jesteś zainteresowany nawiązaniem takiej współpracy? Jeżeli tak, to masz okazję wziąć udział w prestiżowej akademii eXperta. Zamiast nudnych wykładów spodziewaj się tu profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez wykfalifikowanych specjalistów z branży technologicznej. Najbliższy kurs odkryje przed Tobą tajniki instalacji urządzeń elektrycznych, które tworzą systemy inteligentnego domu. Nie ma jednak co przeciągać, zapisy na szkolenie smart home z GRENTON już bowiem wystartowały.

Czego dowiesz się ze szkolenia o systemach automatycznych

Najbliższe szkolenie w akademii eXperta przeprowadzą eksperci z firmy GRENTON, która jest jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań smart home. Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy prelegentów dowiesz się między innymi, jak prawidłowo projektować i instalować systemy automatyki budowlanej.

W ramach całodziennego kursu zapoznasz się także z funkcjonalnościami autorskich modułów oraz możliwościami ich konfiguracji. Ponadto zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu budowania algorytmów i mobilnych interfejsów sterujących. Cała teoretyczna część szkolenia zostanie bowiem utrwalona w ćwiczeniach. W ten sposób zakończysz warsztaty z fachowcami z GRENTON bogatszy o umiejętności, które wykorzystasz później do usprawnienia swojej zawodowej działalności.

szkolenia dla firm akademia experta

Dla kogo przeznaczony jest kurs z inteligentnych instalacji

Kurs poświęcony instalacji inteligentnych rozwiązań w budynkach kierowany jest szczególnie do instalatorów oraz integratorów tychże systemów. Dlatego jeżeli chcesz na przykład:

  • tworzyć lepiej zoptymalizowane konfiguracje sieci urządzeń automatycznych,
  • poznać odpowiednie narzędzia diagnostyczne,
  • dowiedzieć się, jak najlepiej dostosować strukturę elektryczną do potrzeb konkretnego systemu,

to zapisz się na jeden z dni szkoleniowych z firmą GRENTON. Te i wiele innych niezbędnych oraz przydatnych zagadnień zostanie omówionych i przećwiczonych właśnie w ramach tego kursu o strukturach smart home.

Do udziału w akademii eXperta zapraszamy także wszystkich zainteresowanych partnerów biznesowych spółki x-kom. Zachęcamy tym samym do dalszego śledzenia kursów pojawiających się w akademii, która stale prężnie się rozwija i poszerza swoją ofertę. Dotychczas w jej ramach odbyły się szkolenia z pozostałymi liderami rynku systemów inteligentnego domu, czyli z markami Ajax oraz Vidos. W końcu chyba zgodzicie się z nami, że trudno o lepsze źródło know-how niż wiedza i kompetencje specjalistów samego producenta.

szkolenia dla biznesu

Co zrobić, by wziąć udział w szkoleniu smart home akademii x-kom

Szkolenie dotyczące systemów inteligentnego domu odbędzie się w dwóch różnych dniach i lokalizacjach. Wybrać możesz więc spomiędzy dwóch tę opcję, która będzie najbardziej dogodna dla Ciebie. Pierwszy termin kursu wypada 19 września 2022 roku na al. Bojemskiego 25 w Częstochowie, drugi natomiast 12 października 2022 roku na Alei Pokoju 18A w Krakowie.

Do wzięcia udziału w szkoleniu niezbędny będzie laptop z systemem operacyjnym Windows/macOS oraz portem RJ45 oraz zainstalowanym programem Object Manager. Oprócz tego konieczne będzie uiszczenie opłaty za uczestnictwo w kursie oraz zapis online na konkretny termin. Jednak wszystkie szczegółowe i niezbędne informacje, linki oraz agendę szkolenia znajdziesz na stronie akademii eXperta. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, polecamy również kontakt z naszym doradcą, którego dane również znajdziecie na podanej witrynie.

Jeżeli do tej pory nie nawiązałeś aktywnej współpracy z spółką x-kom, a zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i doradztwie w sprawie firmowych zamówień, sprawdź naszą stronę stworzoną specjalnie dla partnerów biznesowych.