Najlepsze inteligentne lampy i taśmy LED. Ranking polecanego oświetlenia smart na rok 2020

Cenisz sobie wygodne i funkcjonalne rozwiązania? A może stawiasz na komfort i intuicyjne zarządzanie domem? Odkryj ofertę inteligentnych lamp i taśm LED, które w blasku milionów kolorów zapewnią wyjątkowy nastrój, wygodne sterowanie światłem oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, perfekcyjnie wpisując się przy tym w ideologię nowoczesnego domu. Skorzystaj z naszego rankingu i ciesz się najlepszym oświetleniem w stylu smart.

Inteligentne lampy i ich możliwości

Smart lampy wyróżniają się szeroką gamą innowacyjnych funkcji. Jak je wykorzystać? Wystarczy, że sparujesz swój smartfon z wybranym urządzeniem i zainstalujesz dedykowaną aplikację. Po podłączeniu przez Wi-Fi lub Bluetooth będziesz mieć możliwość m.in. zdalnego regulowania temperatury, barwy i jasności światła.

Znajdziesz tu również predefiniowane tryby oświetlenia – np. do pracy, na romantyczną kolację lub wystrzałową imprezę. Możesz też zaprogramować urządzenie tak, aby włączało się i wyłączało o określonej przez Ciebie porze. Dzięki temu nawet kiedy będziesz poza domem, oświetlenie będzie imitowało Twoją obecność, przez co skutecznie podniesie bezpieczeństwo mieszkania. Specjalna aplikacja daje dodatkowo możliwość ustawienia harmonogramu włączenia światła w lampie o dowolnej porze oraz wyłączania go na odległość za pomocą dosłownie jednego kliknięcia.

Rodzaje inteligentnych lamp

Lampy typu smart to urządzenia przyjemne dla oka. Wyróżniają się designem, który doskonale wpisuje się w nowoczesne przestrzenie. Konstrukcyjnie niewiele różnią się od tradycyjnych modeli, ale ich potencjał znacznie przyćmiewa konkurencyjne rozwiązania. Decydując się na inteligentną lampę, możesz wybierać przez wzgląd na miejsce jej docelowego umieszczenia oraz biorąc pod uwagę zamierzony sposób użytkowania. 

Oferta inteligentnego oświetlenia obejmuje m.in. lampy sufitowe, biurkowe czy nocne, które przeznaczone są do wnętrz. Znajdziesz tu również kinkiety oraz lampy ogrodowe, a także niezwykle efektowne LED-owe taśmy.

Inteligentne taśmy LED

Nawiązując do tych ostatnich, trzeba zaznaczyć, że jedną z niepodważalnych atutów inteligentnych lamp jest funkcja rozrywkowa i ciekawe walory wizualne. Część modeli posiada nawet opcje migotania w rytmie muzyki czy np. zmieniania kolorów analogicznie do wyświetlanych na telewizorach filmów. Odpowiednio dobrane światło jest w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę i nastrój.

Właśnie dlatego wybierając je do swojego domu, warto wziąć pod uwagę taśmy LED, które z powodzeniem, w kilku krokach, można zainstalować na nawet bardzo wymagających i trudno dostępnych przestrzeniach w mieszkaniu. To właśnie z nimi możesz wyjść poza schematy zwykłego oświetlenia i stworzyć niebywały blask pod kanapą, wokół telewizora lub w jakimkolwiek innym miejscu. Dzięki swojej giętkiej konstrukcji i ponadstandardowej trwałości taśma LED może być zamontowana wszędzie tam, gdzie tego pragniesz. 

Najlepsze inteligentne lampy i taśmy LED

Ranking 2020: