Najlepsze drukarki | urządzenia wielofunkcyjne do małego biura. Ranking TOP 10

Drukarki do biura muszą być przygotowane na intensywną eksploatację. Muszą również być na tyle uniwersalne, aby sprostać wszystkim możliwym dla środowiska biurowego wymaganiom. Kupując urządzenie drukujące do małego biura, warto zatem zastanowić się nad tym, do czego najczęściej będzie wykorzystywane. Oto nasze propozycje drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do małej firmy.

Drukarka czy urządzenie wielofunkcyjne? Co sprawdzi się do małego biura?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo tak naprawdę wszystko zależy od pracy i charakterystyki biura, do którego chcecie kupić sprzęt. Jak wiecie, urządzenia drukujące to nie tylko drukarki. W ich skład wchodzą także sprzęty wielofunkcyjne, które oprócz druku, oferują także ksero oraz skan, czyli tzw. sprzęty 3 w 1. 

Jeżeli z kolei nastawiasz się wyłącznie na drukowanie dokumentów, wykresów lub grafik w dobrej jakości – pozostańcie przy wyborze tradycyjnej drukarki. Jeśli jednak potrzebujecie do biura bardziej wszechstronnego sprzętu, który da możliwość skorzystania z wymienionych wyżej atutów – zdecydujcie się na urządzenie wielofunkcyjne.

Atramentowe czy laserowe? Bezprzewodowe czy tradycyjne?

W naszym zestawieniu znajdziecie drukarki i urządzenia 3 w 1, które są gotowe na każde biurowe wyzwanie. Ich parametry sprawiają, że doskonale sprawdzą się w warunkach małego biura i firmy. Biorąc pod uwagę częstotliwość i jakość druku oraz potencjalną eksploatację, możecie wybrać spośród sprzętów drukujących w technologii laserowej lub atramentowej.

Połączenie i drukowanie bezprzewodowe

Wśród propozycji urządzeń drukujących do małego biura znajdziecie również drukarki i urządzenia wielofunkcyjne łączące się ze źródłem zupełnie bezprzewodowo, dzięki wbudowanym modułom, np. Wi-Fi, AirPrint itd. Sprawia to, że wydruk możecie zlecić już nie tylko z poziomu podłączonego do nich komputera, ale również zupełnie bezprzewodowo, np. ze smartfona czy tabletu.

Funkcje dodatkowe drukarki 

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne do małego biura, które znajdziecie poniżej, różnią się od siebie również poszczególnymi parametrami wydruku – np. ilością wydrukowanych stron na minutę, sposobem uzupełniania tuszu/tonera, rozmiarem obsługiwanego papieru, rozdzielczością wydruku czy interfejsem urządzenia. Wszystko to decyduje o końcowym efekcie pracy sprzętu, zatem weźcie to pod uwagę przy jego wyborze.

Drukarki i urządzenia 3 w 1 do małego biura – producenci

Drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne do małego biura i firmy, które znajdziecie w poniżej to szeroki wachlarz propozycji. Zestawienie to stworzyliśmy po to, by ułatwić Wam znalezienie odpowiedniego sprzętu. Możecie postawić m.in. na firmy: Canon, Lexmark, Epson, czy HP. Z kolei ceny urządzeń w poniższym zestawieniu zaczynają się już od 169 zł. 

TOP drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do małego biura

Nasze rekomendacje: