Walentynki w AppGallery. Zbieraj bonusy lub walcz o nagrody główne

Szukasz sposobu na upolowanie walentynkowych okazji? Koniecznie zajrzyj do AppGallery. W sklepie Huawei wystartowała przygotowana z tej okazji promocja, dzięki której masz szasnę zgarnąć atrakcyjne vouchery do wykorzystania w aplikacjach oraz nagrody główne – głośnik Huawei Sound X i bony podarunkowe Allegro. Poznaj szczegóły i daj się ponieść aurze walentynek, korzystając z benefitów dostępnych w AppGallery.

Czekaj na walentynki i odbieraj nagrody 

Promocja z okazji święta zakochanych wystartowała 1 lutego i przynosi mnóstwo atrakcji wraz ze świetną zabawą w tle. Aby wziąć w niej udział, trzeba wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w sklepie Huawei. Każdego dnia, aż do walentynek, pobranie 3 wybranych aplikacji spośród tych, które wskazane są na stronie aplikacji, pozwoli zgarnąć jedną nagrodę. Jaką?

W okienku, przypisanym do każdego dnia, znajduje się tzw. nagroda niespodzianka – mogą to być kupony do aplikacji lub wirtualne serca. Wyjątkiem jest dzień 14 lutego, kiedy to na uczestników będzie czekać nie jedna, a dwie różne niespodzianki.

Warto zaznaczyć, że warunkiem udziału w zabawie i odebrania voucherów oraz nagród jest zalogowanie się do AppGallery za pomocą ID Huawei, które można łatwo wygenerować wchodząc w ustawienia w swoim smartfonie Huawei. O zdobytym w danym dniu voucherze w aplikacji lub sercu, użytkownik zostanie poinformowany za pomocą wyskakującego powiadomienia.

walentynki appgallery hms huawei

Jednodniowe nagrody walentynkowe

Oto kupony, które można zyskać w walentynkowej kampanii AppGallery:

  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus;
  • rabat w wysokości 40 zł na zakupy w aplikacji 4F (zamówienie o wartości przekraczającej 200 zł);
  • zniżka w wysokości 20% w aplikacji KFC na zamówienie za minimum 50 zł;
  • zniżka w wysokości 8% na wycieczkę fakultatywną w ITAKA;
  • zniżka w wysokości 40 zł na zakupy w eobuwie.pl (minimalna wartość zamówienia 200 zł);
  • 40 zł zniżki na zakupy o minimalnej wartości 200 zł w Modivo;
  • kupony zniżkowe Huawei o wartości 4 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnej grze lub aplikacji zintegrowanej z systemem płatności Huawei i pobranej z AppGallery. Minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł.

Wirtualne serca w AppGallery – o co chodzi?

Wirtualne serca to natomiast swego rodzaju monety, które można wymienić na jedną z nagród głównych. Warto je zbierać, bo jest o co walczyć. 7 serc daje możliwość odebrania głośnika Huawei Sound X, a zebranie 6 serc – kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania w Allegro.

Co jednak ważne, jedna osoba może ubiegać się tylko o jedną nagrodę główną. Ich liczba jest ograniczona – do zdobycia są 4 głośniki Huawei Sound X oraz 500 kart podarunkowych Allegro. 

Aby ubiegać się o nagrodę główną, po zebraniu odpowiedniej ilości serc, uczestnik musi wypełnić formularz, który widoczny jest na stronie promocji nad kalendarzem i nad aplikacjami.

Walentynki z Huawei

Szukasz pomysłów na walentynkowe prezenty? Lubisz i cenisz produkty Huawei? Koniecznie sprawdź promocję na produkty tego producenta i spraw, że nadchodzące walentynki będą naprawdę wyjątkowe.

Sięgnij po inspiracje Huawei na walentynki

Zobacz również:

Aktualizacja AppGallery. Jeszcze więcej możliwości dla urządzeń z HMS