Aktualizacja AppGallery. Jeszcze więcej możliwości dla urządzeń z HMS

Przekonaj się, że korzystanie z najnowszych smartfonów Huawei z oprogramowaniem HMS się opłaca. Poniżej znajdziesz ofertę specjalną AppGallery na luty 2021. Możesz dzięki niej korzystać ze zniżek i gratisów. Co ważne, od teraz jest to jeszcze łatwiejsze, bo sklep dedykowany użytkownikom HMS z początkiem roku przeszedł metamorfozę, aby stać się jeszcze bardziej wygodną przestrzenią przywilejów dla użytkowników urządzeń mobilnych spod szyldu Huawei.

Luty 2021 w AppGallery

Trzeba przyznać, że Huawei potrafi skutecznie zachęcić do swojej oferty. Luty i marzec 2021 w AppGallery upłyną pod znakiem promocji, która z pewnością zainteresuje każdego łowcę okazji. 

Zniżka -40% na ogłoszenie w serwisie Morizon.pl

Tylko do 31.03.2021 r. można skorzystać z oferty, która pomoże skutecznie i szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie. O czym mowa? Chodzi o 40-procentowy rabat na dodanie i promocję ogłoszenia w serwisie Morizon.pl. Wystarczy, że pobierzecie aplikację Nieruchomości Morizon z AppGallery i przy jego dodawaniu wpiszecie kod rabatowy „huawei”. Proste? Proste.

Metamorfoza AppGallery 

O tym, co możecie zyskać dzięki AppGallery i co konkretnie oferuje sklep Huawei pisał dla Was Piotr w artykule: Jak działa AppGallery? Czym jest HMS? Objaśniam ekosystem Huawei, który stanowi tzw. basic wiedzy na ten temat i do którego z przyjemnością odsyłam każdego, kto chce poznać szczegóły funkcjonowania w systemie HMS.

Jak się jednak okazuje, ostatnio Huawei wskazał na rozwiązania, które powinny jeszcze bardziej umilić obcowanie z ekosystemem jego sprzętu mobilnego. 

O czym mowa? Huawei Mobile Services nadal oferuje AppGallery, czyli autorski sklep, który zastąpił dotychczas występujący w systemach Android – Sklep Play oraz inne aplikacje usług Google. Nowością, która może okazać się prawdziwym hitem wśród entuzjastów marki jest z kolei autorskie narzędzie Petal, które umożliwia proste, szybkie i wygodne wyszukiwanie, aktualizowanie, pobieranie i agregowanie aplikacji.

Petal Search – nowe narzędzie dla HMS

Petal to nowe narzędzie opracowane przez inżynierów Huawei. Jego głównym zadaniem umożliwienie szybkiego i wygodnego szukania, pobierania oraz aktualizowania aplikaci na smartfonach i tabletach opartych o HMS. Mówiąc wprost, Petal agreguje w jednym miejscu większość popularnych aplikacji i zapewnia do nich niezwykle intuicyjny dostęp.

Aplikacje to jednak nie wszystko, dlatego Petal gwarantuje również dostęp do lokalnych i globalnych informacji w różnych kategoriach. To kolejne narzędzie dedykowane użytkownikom urządzeń z HMS zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania, opartego o szerokopojęty multitasking.

petall search HMS appgallery
źródło: Huawei

 Aplikacje bankowe i płatności zbliżeniowe 

Na urządzeniach Huawei opartych o Huawei Mobile Services są już dostępne 2 aplikacje bankowe: IKO oraz mBank. Z kolei na starszych urządzeniach, które mają jeszcze usługi Google, w obecnym tam również sklepie AppGallery, można już znaleźć: PeoPay, PeoPay Kids, Nest Bank, Getin, Noble, Millenium, Alior, Idea Bank. Już wkrótce aplikacje te będą także dostępne na urządzeniach z HMS.

Na urządzeniach Huawei opartych o Huawei Mobile Services działają też płatności zbliżeniowe w aplikacji IKO. Ponadto po sklonowaniu telefonu da się płacić zbliżeniowo w bankach, które korzystają z płatności HCE: Millenium, Alior, Pekao, Eurobank, Getin Bank, ING Bank Śląski, T-Mobile Usługi Bankowe, Santander Bank Polska, Nest Bank, Banki Spółdzielcze.

Polecane smartfony z HMS

Nasze rekomendacje: