Sprawdź znaczenie swojego imienia w Urban Dictionary. Nowa zabawa na Twitterze

Życie jest za krótkie, żeby traktować je zbyt poważnie. Zdecydowanie internauci są tego samego zdania, bo nie ma dnia, żeby nie wymyślili nowego mema, trendu czy filmiku, który miałby wnieść do codzienności trochę rozrywki. Teraz dobrze bawią się użytkownicy Twittera, którzy sprawdzają znaczenia swoich imion i dzielą się nimi na swoich kontach.

Sprawdź znaczenie swojego imienia. Wersja dla dorosłych

Katarzyna jest to imię pochodzenia greckiego, od słowa katharos i oznacza: czysta, dziewicza, bez skazy. W Polsce występuje od XIII wieku. Nuda, prawda? Podobnie uważają użytkownicy Twittera, którzy postanowili sprawdzić, co oznaczają ich imiona w innym miejscu. Mianowicie w słowniku Urban Dictionary, gdzie można znaleźć bardzo interesujące teorie na temat swojego imienia. Nie będę przytaczała swojego przykładu – możecie sprawdzić sami.

Po prostu wejdźcie na UrbanDictionary.com i sprawdźcie, czy Wasze imię jest na liście. Pamiętajcie jednak, że są to wpisy crowdsourcingowe, więc mogą zawierać błędy ortograficzne i gramatyczne oraz często zawierają treści erotyczne lub inne przeznaczone dla dorosłych.

Cała zabawa zaczęła się w poniedziałek, kiedy to prawdopodobnie znudzeni internauci odkryli, że mogą wyszukać swoje imiona w słowniku slangu crowdsourcingowego.

Np. niejaki Adam Richman dowiedział się, że jest „ukochanym, słodkim facetem, który sprawi, że każda dziewczyna poczuje się wyjątkowo”.

Jednak jak to z każdą zabawą bywa znaleźli się już niejeden malkontent, pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

Nie ma co się jednak sugerować malkonetentami, bo wyniki potrafią naprawdę skutecznie oderwać myśli od codziennej rutyny. To jak, dołączycie do zabawy? Podzielcie się w komentarzach znaczeniem swoich imion.