Przeniesienie konta z HBO Max do Max. Jak korzystać z tego samego profilu na platformie Max?

HBO Max zmienia się w Max. A skoro przychodzi pora na nowe, użytkowników czeka też przeniesienie konta ze starego serwisu do Max. Jak przenieść konto i korzystać z tego samego profilu na platformie Max? Czy zmieni się cena i funkcjonalność serwisu? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o przeniesieniu konta z HBO Max do Max.

Jak przenieść konto z HBO Max do Max?

Od 11 czerwca 2024 platforma HBO Max zmienia się w Max. Ponieważ jest to nowa platforma (choć bardzo podobna do HBO Max), wiele osób zadaje sobie pytanie, co wydarzy się 11 czerwca oraz jak przenieść konto do Max. Serwis przesyła już informacje do użytkowników, które ułatwią migracje. Tak naprawdę przejście z jednej platformy do drugiej wykonasz w kilku krokach:

  1. Jeśli korzystasz z aplikacji HBO Max, zostaniesz poproszony o pobranie aplikacji Max. W przypadku próby zalogowania przez stronę internetową hbomax.com, nastąpi automatyczne przekierowanie na max.com.
  2. W aplikacji lub na stronie Max zaloguj się takimi samymi danymi, jak w aplikacji HBO Max.
  3. Po poprawnym zalogowaniu profile, historia oglądania oraz tytuły zapisane w zakładce „Moja lista” pokażą się na platformie Max.

A co ze zniżkami? Osoby, które otrzymały „33% zniżki na zawsze” na początku funkcjonowania HBO Max w Polsce, będą mogły przenieść tę promocję na platformę Max. W tym wypadku warto śledzić skrzynkę e-mail – Max wyśle specjalny kod dzień po zakończeniu subskrypcji (w zależności od tego, kiedy przypada data jej odnowienia) wraz z instrukcją, jak skorzystać z vouchera w Max. Warto do tego czasu upewnić się, czy podany podczas rejestracji adres-email jest poprawny. To pozwoli zachować wszystkie funkcjonalności oraz cenę ze starej platformy w Max.

Co stanie się z kontem HBO Max u operatorów?

A co z użytkownikami, którzy korzystają z HBO Max u operatorów? Informacje na temat migracji do platformy Max wyglądają całkiem pozytywnie. Cena usługi nie zmieni się, a dane do logowania również będą takie same. Konieczne jest też zatwierdzenie nadchodzących zmian – w innym wypadku można zrezygnować z pakietu do 30 dni, licząc od 11 czerwca 2024 roku.

Operatorzy przewidują dwie opcje dla subskrybentów, którzy przeniosą się z HBO Max do Max:

  • Jeśli korzystasz z HBO Max na czas określony, to w tym okresie otrzymasz dostęp do pakietu Premium w Max.
  • Jeśli korzystasz z HBO Max na czas nieokreślony, to otrzymasz dostęp do pakietu Standard, ale promocyjnie możesz korzystać z pakietu Premium do 31 stycznia 2025 roku.
platforma max premiera

Platforma Max w Polsce

Max w zasadzie wchłonie dotychczasowe HBO Max, bo sama marka HBO nie zniknie. Ma to być serwis, który połączy biblioteki HBO Max oraz Discovery Plus, które to należą do Warner Bros. Subskrybenci w Polsce będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów oraz dobrać pakiet dodatkowy, wzbogacony o kanały na żywo.

Chcesz poznać szczegóły o nowej platformie? Zobacz wszystko, co musisz wiedzieć o platformie Max w Polsce.

Przeczytaj również:

Sprawdź także naszą strefę RTV i zobacz pełną ofertę telewizorów w x-komie