Pracuj łatwiej i wydajniej z zestawami słuchawkowymi Jabra Evolve2 65 Flex

Seria profesjonalnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabra Evolve2 65 Flex przeznaczona jest do pracy z dźwiękiem i głosem jednocześnie. Idealnie sprawdza się w pracy zdalnej, biurowej, a nawet na konferencjach. Chcesz, żeby rozmówcy wyraźnie Cię słyszeli, ale nie życzysz sobie, żeby słyszeli również głośne otoczenie? Jabra Evolve2 65 Flex jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Zyskaj swobodę w pracy i poza nią

Jeśli masz już dość nieintuicyjnych urządzeń, które nie chcą współpracować ani z Tobą, ani z komunikatorami internetowymi, to czas z tym skończyć. Zestawy słuchawkowe serii Jabra Evolve2 65 Flex to narzędzia, dzięki którym odzyskasz swobodę w pracy i poza nią. Bezprzewodowe, łatwe w obsłudze słuchawki o czystym i głośnym brzmieniu staną się niezastąpionym elementem Twojej pracy.

Dla kogo są słuchawki z serii Jabra Evolve2 65 Flex?

Praca w głośnym środowisku, otwartej przestrzeni biurowej, zdalna praca z domu i nie tylko – to wyzwania zarówno dla Ciebie, jak i dla osób, z którymi się kontaktujesz. Zapewnij sobie narzędzie, dzięki któremu z łatwością wszystkich usłyszysz, a Twoi rozmówcy bez problemu usłyszą Ciebie. Wybierz Jabra Evolve2 65 Flex.

Zestawy słuchawkowe serii Jabra Evolve2 65 Flex są dla osób, które cenią sobie dobrze brzmiące spotkania oraz lubią pracować słuchając muzyki i podcastów. Dzięki takiemu zestawowi możesz szybko dołączyć do spotkania i odbyć je w doskonałej jakości bez względu na program, którego używasz. Najbardziej na tych urządzeniach skorzystają pracownicy, którzy przebywają w głośnych biurach lub pracują zdalnie i hybrydowo. Łącząc się na spotkania z zestawem słuchawkowym Jabra masz pewność, że rozmówcy usłyszą tylko Ciebie, a nie hałas dookoła, a Ty doskonale usłyszysz rozmówców.

jabra flex

Czym charakteryzują się Jabra Evolve2 65 Flex?

Seria zestawów słuchawkowych Jabra Evolve2 65 Flex to urządzenia posiadające doskonale reprodukujące dźwięk słuchawki oraz wbudowany mikrofon z funkcją redukcji hałasu. To narzędzie pracy dla każdego, kto często uczestniczy w połączeniach zdalnych i potrzebuje niezawodnego sprzętu, by wszystkie spotkania przebiegały bez zakłóceń.

Jabra Evolve2 65 Flex łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i niezawodność. To sprzęt, na którym Ty i Twoi współpracownicy mogą polegać. Niezależnie od tego, gdzie i z kim rozmawiasz, to urządzenie dostarczy Ci najwyższej jakości dźwięku. To słuchawki dla tych, którym głośne otoczenie przeszkadza w komfortowym prowadzeniu rozmów. Nie musisz już nikogo przekrzykiwać ani na siłę wsłuchiwać się w głos rozmówcy. Skorzystaj z komfortu, który daje sprzęt Jabra.

Pełna wygoda od początku do końca dzięki Jabra Air Comfort

 

Miękkie, pełne i ergonomiczne nauszniki zapewniają doskonałą wentylację przez cały czas noszenia słuchawek na uszach. Ciesz się komfortem przez cały dzień i zapomnij o niewygodnych zestawach słuchawkowych. Dzięki doskonałemu wyważeniu Jabra Evolve2 65 Flex nie ma potrzeby ciągłego poprawiania zestawu, a mikrofon nie przeważa na jedną ze stron.

Zastosowana technologia Jabra Air Comfort sprawi, że cały dzień noszenia słuchawek będzie przyjemny, komfortowy  i dobrze brzmiący. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zmniejsza ucisk głowy, a elastyczne nauszniki obracają się z każdym ruchem. 

Rozmiar słuchawek możesz w pełni dostawać do siebie. Regulowana długość pałąka i jego elastyczność pozwalają zapomnieć, że rozmawia się przez urządzenie elektroniczne, a nie z kimś obok. Zapomnij, że masz słuchawki na głowie i pracuj wygodnie.

Czysty głos dzięki Jabra ClearVoice

Jabra Evolve2 65 Flex to zestaw stworzony do prowadzenia rozmów i działania zespołowego. Uskutecznij komunikację w swoim zespole dzięki nowemu narzędziu, które umożliwia bezproblemowe porozumiewanie się.

Czysty dźwięk przyda się nie tylko podczas połączeń i zdalnych rozmów, ale też podczas słuchania muzyki zawsze wtedy, kiedy chcesz się skupić na pracy koncepcyjnej. Ciesz się dobrej jakości brzmieniem i skup na tym, co ważne. Po prostu włącz swoją ulubioną muzykę i nie pozwól, by głośne otoczenie rozproszyło Twoją uwagę.

Dla doskonałej komunikacji, Jabra Evolve2 65 Flex obsługują technologię głosu Jabra ClearVoice, czyli eliminowania hałasu otoczenia. Zestaw gwarantuje Ci absolutnie czysty dźwięk z mikrofonu bez względu na to, gdzie jesteś. Boisz się, że kolejne spotkanie w trakcie dnia będzie męczące, a Ciebie będzie źle słychać? Nie z zestawem słuchawkowym z serii Jabra Evolve.

jabra evolve2 65 flex stereo

Hybrydowa aktywna redukcja hałasu

Niezależnie od tego, czy pracujesz z biura, kawiarni, domu czy pracujesz hybrydowo – chcesz pracować w niezakłócony sposób. Oczywistym staje się więc fakt, że zwłaszcza na czas połączeń nie chcesz, by otoczenie zagłuszało Twoich rozmówców, a ci nie słyszeli hałasu w tle.

Również podczas pracy indywidualnej chcesz, by docierał do Ciebie jedynie dźwięk ze słuchawek. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, podcastu czy czegoś innego – zastosowana w Evolve2 65 Flex technologia hybrydowej aktywnej redukcji szumów pomoże Ci odciąć się od dźwięków otoczenia.

Dzięki temu nie będzie przeszkadzał Ci już dźwięk działającej klimatyzacji, rozmowa współpracowników czy kawiarniany szum. Skup się na pracy i działaj efektywnie. Z tym zestawem słuchawek usłyszysz tylko to, co naprawdę ważne.

Wbudowana dioda zajętości 360°

Nie lubisz gdy ktoś Ci przeszkadza w pracy i irytuje Cię, gdy za każdym razem musisz bezgłośnie tłumaczyć, że właśnie jesteś na spotkaniu? Dodatkowo nie lubisz, gdy ktoś odrywa Cię od Twojej indywidualnej pracy? Zupełnie zrozumiałe. Z Evolve2 65 Flex problem znika. Dzięki diodzie zajętości każdy współpracownik wie, że w tym momencie nie możesz rozmawiać.

Nie musisz pamiętać o tym, by aktywować diodę. Ta sama włącza się, kiedy wejdziesz na spotkanie. To nieoceniona pomoc dla wszystkich pracowników biurowych i hybrydowych.

30 metrów zasięgu

Podczas pracy lubisz chodzić po biurze lub domu, zmieniać otoczenie i inspirować się nowymi rzeczami? A może po prostu czasem musisz odejść od sprzętu, na którym pracujesz, ale nie chcesz przy tym tracić kontaktu ze współpracownikami i klientami? Teraz możesz być w stałym kontakcie z kim tylko chcesz, ponieważ Jabra Evolve2 65 Flex ma 30 metrów zasięgu. Spokojnie możesz zrobić sobie kawę na spotkaniu, a nie przed nim.

Ponadto zestaw ma możliwość łączenia się z dwoma różnymi urządzeniami. Możesz więc odbyć spotkanie na komputerze stacjonarnym, a potem kontynuować pracę na laptopie. To jeszcze bardziej poszerza możliwość poruszania się bez przerywania połączenia.

praca zdalna słuchawki kamera

Dyskretnie chowany mikrofon

Chcesz, by inni Cię doskonale słyszeli? Opuść mikrofon i pozwól, by technologia słuchawek przekazała Twój głos w najlepszej jakości. A kiedy tylko zajdzie potrzeba złożenia słuchawek i schowania ich do futerału, to z łatwością mikrofon złożysz na płasko tak, by całość nie zajmowała wiele miejsca.

Długi czas pracy na baterii

Czyli to, czego naprawdę potrzebujesz. Niezawodne urządzenie, które będzie z Tobą przez cały czas. Z Jabra Evolve2 65 Flex możesz rozmawiać nawet do 20 godzin bez przerwy, a bez użycia mikrofonu możesz słuchać muzyki aż do 32 godzin. W 30 minut naładujesz zestaw do 45%.

Dobierz do zestawu stację ładującą i zapomnij o ładowaniu słuchawek

Zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2 65 Flex możesz kupić w komplecie ze stacją ładującą lub bez. Wybierz zestaw, który będzie lepiej odpowiadał na Twoje potrzeby. Stacja ładująca to po prostu element, na który odkładasz słuchawki za każdym razem, kiedy chcesz je zdjąć. Odkładając je na stację ładującą masz pewność, że te zawsze będą naładowane. Nie jest to obowiązkowe wyposażenie, ale z pewnością zabezpiecza Cię przed nieumyślnym rozładowaniem zestawu.

Certyfikat zgodności – Microsoft Teams i Komunikacja zintegrowana

Natychmiastowe połączenie bez żadnej konfiguracji na każdym urządzeniu? Jabra Evolve2 65 Flex posiada certyfikaty zgodności z komunikatorami internetowymi.

Certyfikaty zgodności zapewniają natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji słuchawek i oprogramowania zaraz po połączeniu urządzeń. Do wyboru masz modele z certyfikatem zgodności z Microsoft Teams oraz certyfikat komunikacji zintegrowanej – wybierz model, który odpowiada na Twoje potrzeby.

Jabra Evolve2 65 Flex – zestawy słuchawkowe z mikrofonem, które pomagają w pracy

Niezależnie od tego, czy współpracujesz z innymi pracownikami, prowadzisz zdalne działania z klientami, czy pracujesz w skupieniu – zestawy słuchawkowe Jabra pomogą Ci w Twojej pracy.

Na spotkaniach masz pewność, że głośne otoczenie nie przenika do rozmowy, a w chwilach skupieniach włączysz dobrze brzmiącą muzykę. Słuchawki możesz nosić przez cały dzień ponieważ są lekkie, elastyczne i praktyczne.

Dodatkowe akcesorium w postaci stacji ładującej pozwoli Ci uniknąć niespodzianki w postaci rozładowanej baterii. Co prawda nie jest łatwo do tego doprowadzić, ponieważ Evolve2 65 Flex może działać do 32 godzin, ale w ferworze walki wiele może się zdarzyć.

Zobacz wszystkie zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2 65 Flex w x-komie

Hybrydowe spotkanie w sali konferencyjnej? Wybierz Jabra Speak2

Zastanawiasz się jak odbyć spotkanie, kiedy część osób znajduje się na miejscu, a część zdalnie? 

To proste. Dzięki Jabra Speak2 możesz prowadzić spotkania hybrydowe wieloosobowe, jak i w pełni zdalne, kiedy do głośnika mówisz tylko Ty.

Głośnik Jabra Speak2 to zestaw głośnomówiący, który z każdego pomieszczenia uczyni salę konferencyjną. Z pomocą tego urządzenia możesz odbyć koleżeńską pogawędkę w kawiarni, czy bardzo poważną rozmowę biznesową z pokoju hotelowego. 

Zestaw wychwyci głos ze wszystkich kierunków, dlatego możesz położyć go w dowolnym miejscu i mieć pewność, że każdy z uczestników będzie doskonale słyszalny dla drugiej strony. 

jabra głośnik

Wbudowana technologia redukcji hałasu tłumi dźwięki otoczenia takie jak odgłosy pisania na klawiaturze, czy dźwięki klimatyzacji. Ponadto głośnik ma wbudowany pierścień, który zielonym kolorem informuje Cię, że słychać Cię głośno i wyraźnie, a czerwonym, że należy zbliżyć się do głośnika. 

Dzięki technologii normalizacji głosu każda osoba w pomieszczeniu będzie tak samo słyszalna. Jeśli tylko świeci się zielony pierścień, to masz pewność, że druga strona słyszy Cię doskonale. Bez znaczenia, czy intuicyjnie nachylasz się do głośnika, czy odchylasz na oparciu.

Artykuł sponsorowany