Najlepsza golarka Braun w historii. Co takiego oferuje Braun Series 9 Pro+ 9577cc?

Porządna golarka męska jest jednym z podstawowych atrybutów zadbanego mężczyzny. Bardzo możliwe, że to jedna z pierwszych rzeczy, która niemal codziennie jako pierwsza ma styczność z jego twarzą. A jaki początek dnia, taka jego reszta. Dlatego lepiej unikać nieudanego golenia, które mogłoby zaburzyć pewność siebie przed ważnym spotkaniem lub spowodować spóźnienie. Rozwiązaniem jest niezawodna golarka Braun Series 9 Pro+ 9577cc określana jako najlepsza w historii producenta. Co takiego w sobie ma ten sprzęt?

Ostrza to podstawa, czyli 5 elementów ProShave

Utarło się przekonanie, że golarki foliowe nadają się głównie do codziennego golenia, a golarki rotacyjne do kilkudniowego zarostu. A co, gdyby mieć jeden sprzęt niezawodny w obu tych przypadkach?

Takim sprzętem jest właśnie Braun Series 9 Pro+ 9577cc. Nie potrzebujesz golarki rotacyjnej do kilkudniowego zarostu i foliowej do codziennego, szybkiego golenia. Dzięki 5 ostrzom ProShave ogolisz zarówno 1-, 3- czy nawet 7-dniowy zarost.

Sprawdź golarkę Braun Series 9 Pro+ 9577cc w al.to


Braun Series 9 Pro+ 9577cc ostrza

Co składa się na 5 zsynchronizowanych elementów ProShave?

 • Folia OptiFoil – goli gładko, w granicy 0,05 mm, dzięki niezwykle cienkiemu ostrzu.
 • SkinGuard – zapobiega uszkodzeniom skóry dzięki metalowemu elementowi ochronnemu.
 • Ostrze Direct&Cut – goli rosnące w różnych kierunkach włosy w trudno dostępnych miejscach.
 • Ostrze ProLift – goli nawet najdłuższe włosy dzięki specjalnej budowie ostrzy, które unoszą i tną włosy.
 • ProTrimmer – wbudowany trymer przycinana nawet najdłuższe włosy dzięki ostrzom z nierdzewnej stali klasy chirurgicznej.

Jak to wszystko przekłada się na praktykę? Oszczędzisz czas o poranku, w którym będziesz mógł dłużej rozkoszować się przysłowiową filiżanką porannej kawy. W końcu wystarczy, że przeciągniesz golarkę tylko raz po skórze, by była gładka i nie pozostawisz na niej żadnych podrażnień.

Przy czym pamiętajmy, że długość i kształt zarostu nie ma tu znaczenia. Golarka oferuje 10 000 wibracji dźwiękowych i technologię AutoSense, dzięki czemu możliwe jest golenie nawet najgęstszego zarostu. Adaptacyjna głowica z zakresem ruchu 40° dostosowuje się do zarostu i dociera do trudno dostępnych miejsc.

proceso golenia golarką Braun Series 9 Pro+ 9577cc

Wszechstronne golenie na mokro i na sucho

Braun Series 9 Pro+ 9577cc pozwala na golenie na sucho, mokro i z pianką do golenia. Bez problemu weźmiesz ją ze sobą pod prysznic i zadbasz o swoje ciało kompleksowo, nie pozostawiając przy tym praktycznie żadnego bałaganu.

Golarka jest wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową, która zapewnia aż 60 minut bezprzewodowego użytkowania. To czas, który pozwoli Ci na wiele dni golenia bez ładowania. A kiedy akumulator się wyczerpie, skorzystasz z opcji 5-minutowego szybkiego ładowania.

Co ciekawe, mobilne etui ładujące PowerCase zapewnia dodatkowe 50% mocy akumulatora, pozwalając na 90 minut bezprzewodowego używania. Ale akcesoria dołączone do zestawu zasługują na oddzielny akapit…

zestaw akcesoriów w Braun Series 9 Pro+ 9577cc

Akcesoria klasy premium

Braun Series 9 Pro+ 9577cc to cały zestaw, który zapewnia kompleksową konserwację urządzenia. W zestawie dostajesz bowiem stację Smart Center 6 w 1 oraz etui ładujące PowerCase.

Stacja Smart Center 6 w 1 zadba o to, żeby każde użycie golarki było jak to za pierwszym razem – czyste, higieniczne i maksymalnie precyzyjne. Wystarczy, że po goleniu odłożysz golarkę do stacji, aby:

 • automatycznie wybrała program pielęgnacji golarki;
 • higienicznie wyczyściła golarkę;
 • chroniła ostrza, wydłużając okres eksploatacji;
 • zoptymalizowała wydajność ostrzy;
 • wysuszyła golarkę;
 • naładowała ją.

Smart Center 6 w 1 to „dom stacjonarny” dla golarki, natomiast wcześniej wspomniane etui mobilne PowerCase z opcją ładowania idealnie sprawdzi się w podróży.

trymer w golarce Braun Series 9 Pro+ 9577cc

Dlaczego warto kupić golarkę klasy premium?

I oczywiście nie ma co ukrywać, cena za golarkę Braun Series 9 Pro+ 9577cc wydaje się dość wysoka. Jednak, jeśli spojrzymy na tę inwestycję w dłuższej perspektywie czasowej, to przestaje tak być. Dlaczego?

Po pierwsze – uniwersalność. system ProShave umożliwia golenie nawet 7-dniowego zarostu, więc nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sprzętów na różną długość zarostu.

Po drugie – dodatkowa funkcjonalność. Golarka ma wbudowany trymer – to kolejna realna oszczędność pieniędzy na podobny sprzęt.

Po trzecie – trwałość. Braun Series 9 Pro+ 9577cc wyprodukowano w 100% w Niemczech przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które mają zapewnić trwałość na lata.

Po czwarte – możliwość naprawy. golarki Braun są projektowane z myślą o możliwości naprawy. Wymienne głowice pozwolą przedłużyć trwałość urządzenia.

Po piąte – akcesoria. Dołączone do zestawu akcesoria pomogą Ci zadbać o sprzęt i zachować go w stanie podobnym do tego tuż po wyjęciu z pudełka.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Braun

Kup golarkę Braun Series 9 Pro+ 9577cc w al.to