Jak zadbać o spokojny sen maluszka? Z pomocą przychodzą inteligentne urządzenia Owlet

Jako świeżo upieczony rodzic na pewno wiesz, że harmonijny i pełnowartościowy odpoczynek dziecka, szczególnie na pierwszym etapie życia, jest sprawą kluczową dla jego rozwoju. Nic więc dziwnego, że stale szukasz sposobów, aby mu go zapewnić. Na szczęście, możesz skorzystać z inteligentnych rozwiązań, które skutecznie pomogą zadbać o spokój ducha i komfort maluszka. Niedawno dołączyły do nich produkty innowacyjnej marki Owlet. Poznaj ich możliwości i pamiętaj, że gdy dziecko odpoczywa spokojnie, Ty też możesz. Oboje na to zasługujecie.

Co oferuje Owlet? Poznaj bliżej amerykańską markę 

Jak już pewnie zdążyliście się przekonać, rodzicielstwo to nie taka prosta sprawa. Ciągłe obawy o maluszka, nie raz i nie dwa mogą solidnie dać w kość i spędzić sen z powiek, szczególnie świeżo upieczonym mamusiom i tatusiom. Ale uszy do góry! Na rynku dostępne są bowiem inteligentne rozwiązania marki Owlet, które ze spektakularnym efektem pozwalają kontrolować nawyki maluszka i pomagają rodzicom w codziennej opiece nad swoją pociechą. Niektóre z produktów Owlet potrafią nawet na bieżąco sprawdzać podstawowe parametry dziecka, gwarantując tym samym ciągły wgląd w jego samopoczucie. 

Wszystko to sprawia, że młodzi rodzice mogą w końcu w pełni cieszyć się spokojem brzdąca i swoim odpoczynkiem, mając jednocześnie pewność, że dziecko jest pod stałą opieką. Proponowane przez amerykańską markę technologie, funkcje i jakość gwarantują też, że pokochają inteligentny sprzęt Owlet od pierwszego użycia. 

Dowiedz się więcej na temat marki Owlet i dołącz do grona zadowolonych rodziców!

owlet inteligentne urządzenia dla rodziców i dzieci

Które urządzenie Owlet wybrać?

Oferta amerykańskiej marki jest stale poszerzana przez jej twórców. Portfolio Owlet może pochwalić się „perełkami”, które urzekły wielu, ceniących praktyczne rozwiązania rodziców. O czy mowa? Które z inteligentnych urządzeń Owlet warto kupić?  Dlaczego? 

W tej części znajdziesz odpowiedź na te pytania.  

Inteligentna kamera Owlet – czy warto kupić?

Elektroniczna niania to niekwestionowany hit ostatnich lat, który zjednał sobie mnóstwo rodziców. Pewnie właśnie dlatego dziś, kompletując wyprawkę, nikt nie wyobraża sobie, aby mogło zabraknąć jej na liście rzeczy do dziecięcego pokoju. 

Elektroniczna niania to nic innego jak inteligentna kamera, która pozwala kontrolować ruchy, zachowania i bezpieczeństwo maluszka, przesyłając na bieżąco obraz np. do aplikacji w smartfonie rodzica albo na specjalny, dołączony do niej wyświetlacz. Utarło się, że wykorzystywana jest głównie podczas snu dziecka, ale tak naprawdę można z niej korzystać zawsze, kiedy nie ma nas koło łóżeczka, a chcemy „podejrzeć” naszego szkraba.

owlet inteligentne urządzenia dla rodziców i dzieci

Jeśli chcesz mieć pewność, że elektroniczna niania stanie na wysokości zadania i będzie Twoim niezawodnym pomocnikiem podczas opieki nad dzieckiem, wybierz model Owlet Kamera Cam HD, który pozwoli mieć oko na malucha, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. 

Urządzenie marki Owlet posiada m.in. wbudowany mikrofon i głośnik, co umożliwi nie tylko podgląd dziecka, ale także dwustronną komunikację głosową. Ponadto, elektroniczna niania Owlet rejestruje i przesyła do dedykowanej aplikacji obraz w jakości HD. Co więcej, ze znakomitym efektem działa także w nocy. Dzięki atutom kamery Owlet zyskasz spokój i poczucie, że zawsze „trzymasz rękę na pulsie.”

Skarpetka Owlet, która sprawdza samopoczucie maluszka 

Chodzi o inteligentne akcesorium, które do złudzenia przypomina skarpetę i tak też jest zakładane. Ten unikalny rodzaj urządzenia ubieralnego dla najmłodszych użytkowników, dzięki specjalnie zaprojektowanym algorytmom i smart systemom, pozwala rodzicom śledzić parametry zdrowotne dzieci, w tym np. ich oddech, tętno i sen. 

owlet inteligentne urządzenia dla rodziców i dzieci

Co jeszcze warto wiedzieć o skarpecie, która w swoim logo posiada sympatyczną sówkę? Po pierwsze, akcesorium Owlet możecie wybierać ze względu na wiek dziecka – od 0 do 18. miesiąca lub od 0 do 5. roku życia. Druga sprawa, każda z proponowanych skarpetek Owlet to w zasadzie małe „dzieło sztuki”, które przyciąga różnorakimi wzorami i całą paletą kolorów. A to z kolei sprawia, że trafi w gusta nawet najbardziej wymagających rodziców i ich pociech.

Co ciekawe, można też postawić na zestaw skarpet, który sprawi, że ich wymiana i dbanie o higienę dziecka będzie o wiele łatwiejsze. 

Jedną z najchętniej wybieranych smart skarpet dla dzieci w ofercie amerykańskiej marki jest Owlet Smart Sock Plus. Urządzenie bezpiecznie śledzi tętno, poziomu tlenu we krwi i jakość snu dziecka – od narodzin do 5. roku życia. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, stoi także na straży oddechu maluszka, stale kontrolując jego ruchy oddechowe. Gdy natomiast choć jeden z tych parametrów przekroczy zakładane normy, rodzic natychmiast dostaje powiadomienie na aplikację w telefonie – tak, aby móc w porę zainterweniować. 

Z ciekawostek warto wspomnieć, że niniejsza skarpeta Owlet otrzymała technologię Predictive Sleep, dzięki której skutecznie podpowiada, kiedy nadchodzi odpowiednia pora na drzemkę malucha – tak, aby zapobiec jego nadmiernemu przemęczeniu. Ponadto inteligentne akcesorium jest miękkie i wygodne, a przy tym nie krępuje ruchów malucha. Jeśli zatem szukasz dobrego wsparcia w codziennej opiece nad swoim szkrabem, jesteś w dobrym miejscu!

Jak korzystać z urządzeń Owlet? 

Pamiętaj, że urządzenia marki Owlet mają za zadanie wesprzeć opiekę nad dzieckiem, a nie ją zastąpić. Im lepiej nauczysz się ich używać, tym większa szansa na powodzenie i bezcenny spokój ducha. 

Porady i wskazówki 

👶 Zanim zaczniesz korzystać z rozwiązań Owlet, przeczytaj dokładnie instrukcję, dołączone broszury informacyjne i zapoznaj się z dedykowaną aplikacją producenta. 

👶 Elektroniczna niania Owlet musi być skierowana na łóżeczko (lub miejsce, w którym jest dziecko) zgodnie z wytycznymi producenta.

👶 Inteligentna skarpetka powinna być prawidłowo umieszczona na stopie dziecka – w przeciwnym razie odczyty mogą być niemożliwe lub zafałszowane.

👶 Pamiętaj, że inteligentna skarpeta Owlet nie jest urządzeniem medycznym – nie traktuj jej tak. 

👶 Weź pod uwagę, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz skorzystać z supprotu marki Owlet, który pomoże je rozwiać. 

owlet inteligentne urządzenia dla rodziców i dzieci
Źródło tekstu i grafik: Owlet, opracowanie własne