Inteligentne oświetlenie do ogrodu oraz na balkon i taras. Stwórz niepowtarzalny klimat wokół domu

Chcesz mieć praktyczny i funkcjonalny ogród? A może zależy Ci na prawdziwie wyjątkowym i klimatycznym oświetleniu tarasu lub balkonu? Z pomocą przychodzą lampy ogrodowe. To właśnie z nimi sprawisz, że przestrzeń wokół domu będzie funkcjonalna, a dodatkowo przepięknie podkreślona. Dowiedz się, jak wybierać inteligentne oświetlenie do ogrodu oraz na balkon i taras.

Niech urzeknie Cię blask lamp ogrodowych

Lampy zewnętrzne nie tylko dodadzą uroku przestrzeni wokół swojego domu, ale również uczynią ją niezwykle praktyczną. Nie da się przecież w pełni i bezpiecznie funkcjonować na zewnątrz po zmroku bez odpowiedniej widoczności, którą zapewnia oświetlenie ogrodowe.

Co więcej, lampy przeznaczone na zewnątrz są energooszczędne, a to z kolei jest gwarantem niezwykle niskich kosztów eksploatacji. Są one również atrakcyjne dla oka, co korzystnie wpływa na estetykę oświetlanej przestrzeni i dba o niepowtarzalny klimat w obrębie własnego domostwa. Altana? Chodnik? Taras? Weranda? Bez względu na to, co chcesz oświetlić, z lampami ogrodowymi będzie to o wiele prostsze i efektywniejsze.

Ponad wszystkie zalety, najważniejszą z nich jest fakt, że lampy do ogrodu to niezwykle inteligentne urządzenia, oferujące całą gamę przydatnych funkcji. Co ciekawe, możesz nimi sterować z poziomu aplikacji mobilnej oraz w pełnej korelacji z pozostałymi urządzeniami, działającymi w obrębie sieci Wi-Fi w Twoim domu.

Philips Hue Kinkiet appear

Rodzaje lamp do ogrodu

Okazuje się również, że jest w czym wybierać. Wachlarz propozycji wśród lamp do ogrodu jest niebywale szeroki.

Znajdziesz tutaj między innymi niezwykle funkcjonalne i generujące niewielkie koszty taśmy LED, którymi ze znakomitym efektem przyozdobisz taras, balkon czy werandę. Aby oświetlić wejście do domu lub garażu, możesz z kolei wykorzystać różnego rodzaju kinkiety, np. w wersji wiszącej. Do Twojej dyspozycji są również lampy punktowe lub lampy zewnętrzne stojące, którymi możesz oświetlić np. chodnik prowadzący do domu. Rozwiń wyobraźnię, skorzystaj z lamp zewnętrznych i dodaj uroku otoczeniu swojego domu.

Przykładowe taśmy LED na balkon i taras

Zobacz pozostałe inteligentne taśmy LED 

Proponowane kinkiety do ogrodu


Zobacz pozostałe kinkiety ogrodowe 

Lampy zewnętrzne w stylu smart

Chcesz, aby przy powrocie do domu światło zapalało się automatycznie? A może, jak mnie, zdarza Ci się zapominać, wyłączyć światła wychodząc do pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi? Teraz to nie problem. 

Inteligentne oświetlenie zewnętrzne działa automatycznie właśnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Polecenie wydajesz z poziomu aplikacji mobilnej, możesz je odpowiednio zaplanować, a w bardziej zaawansowanych konfiguracjach, masz możliwość skorzystania również ze sterowania głosowego. Możesz w ten sposób dopasować temperaturę barw oraz ich intensywność. Ustalisz też moment, kiedy ma światło ma się włączyć i wyłączyć albo np. pulsować.

To właśnie inteligentne funkcje sprawiają, że możesz stworzyć niesamowity klimat we własnym ogrodzie czy na balkonie lub tarasie – niezależnie, czy będzie to przyjęcie dla znajomych, kolacja we dwoje czy po prostu chwila relaksu. Wybierz opcję oświetlenia najwłaściwszą dla siebie na dany moment i ciesz się bajecznym klimatem, który skutecznie umili każdą chwilę spędzaną na zewnątrz.

Szukasz oświetlenia do ogrodu? Postaw na Philips Hue

Oświetlenie ogrodowe Philips Hue jest prawdziwie inteligentne. Dlatego właśnie je warto wziąć uwagę w pierwszej kolejności, kompletując wyposażenie do swojego ogrodu. 

Funkcje i możliwości oświetlenia ogrodowego Philips Hue 

Philips Hue to kolekcja lamp zewnętrznych zaprojektowanych dla każdych warunków pogodowych, co zostało potwierdzone adekwatnymi certyfikatami, w tym np. IP44. Nie jest im zatem straszny ani upał, ani wiatr, ani nawet deszcz. 

 Wszystkie lampy ogrodowe z tej serii dadzą Ci także możliwość łatwego sterowania światłem i stworzenia odpowiedniej atmosfery na zewnątrz domu. Aż 16 milionów barw RGB oraz niebywała gama odcieni bieli gwarantują, że z Philips Hue każdy odnajdzie oświetlenie pasujące do jego nastroju lub konkretnej sytuacji. 

Ale na tym nie koniec. Lampy Philips Hue mogą np. automatycznie oświetlić podwórko i podjazd w momencie, gdy wrócisz do domu. Dodatkowo inteligentny system Hue zadba, aby wszystkie światła automatycznie zgasły tuż po Twoim wyjściu. Z kolei podczas Twojej nieobecności światło samo zapali się o określonej porze i będzie symulować Twoją obecność, zapewniając w ten sposób większe bezpieczeństwo. 

Jak działa oświetlenie ogrodowe od Philips? Całkowicie zdalnie

Decydując się na oświetlenie ogrodowe Philips Hue, możesz wybrać również sposób, w jaki będziesz nim sterować.

Do wyboru masz niezwykle intuicyjną aplikację mobilną Philips Hue, dedykowane przełączniki, sterowanie głosowe lub w pełni zautomatyzowane oświetlenie, zapalające się  zgodnie z Twoimi potrzebami – jest to możliwe dzięki specjalnemu mostkowi Philips Hue, który kupisz w zestawie lub osobno. Poniżej zostawiam najistotniejsze różnice pomiędzy tymi rozwiązaniami.

Inteligentne świetlenie do ogrodu oraz na balkon i taras geex

Co jeszcze warto wiedzieć o Philips Hue do ogrodu?

Zainteresowało Cię zewnętrzne oświetlenie smart od Philips? Chcesz wiedzieć więcej o wszystkich inteligentnych urządzeniach z serii Hue? Zajrzyj koniecznie do tekstów:

Polecane lampy do ogrodu Philips Hue