EcoFlow – niezawodna energia gdziekolwiek jesteś

Marka EcoFlow od 2017 roku dostarcza rozwiązania, które gwarantują zapas energii, również poza miejscami z dostępem do sieci. To rozwiązanie doskonale sprawdza się na kampingach, wycieczkach outdoorowych, na przyjęciach plenerowych czy jako zasilanie awaryjne. Poznaj bliżej rodzinę urządzeń Ecoflow.

Jak mogę wykorzystać stacje zasilania EcoFlow?

Jak na stację zasilania z prawdziwego zdarzenia przystało – praktycznie wszędzie. Zadbaj jedynie o to, by przed użyciem produktu, naładować go. Jeśli przypomnisz sobie o tym w ostatniej chwili, to nic straconego. Wystarczy około 50 minut, aby stację EcoFlow Delta 2 naładować z domowej sieci do 80%, a stację EcoFlow River 2 do 100% naładujesz już w około godzinę.

Twoje dodatkowe źródło energii w domu i ogrodzie

Pracujesz w ogrodzie, organizujesz garden party, albo po prostu układ gniazdek w Twoim domu jest niewygodny i potrzebujesz dostarczyć sobie w sposób wygodny dodatkowego, mobilnego źródła energii? Produkty EcoFlow zrealizują tę potrzebę. Do stacji zasilania EcoFlow podłączysz laptopa, elektrycznego grilla, suszarkę, a nawet narzędzia do pracy. Czy praca, czy relaks – mając w zanadrzu przenośną stację zasilania możesz robić to wygodniej.  

Może się również zdarzyć tak, że w Twoim rejonie będzie przerwa w dostawie prądu. Czy to nieprzewidziana, czy zaplanowana – z produktami EcoFlow możesz się do tego przygotować. Z powodzeniem podepniesz do stacji zasilania lodówkę, pralkę czy zmywarkę. Zapewnij sobie awaryjne zasilanie z EcoFlow.

Camping, outdoor, podróż samochodem i żegluga. Wykorzystaj produkty EcoFlow

Stacje zasilania EcoFlow uprzyjemnią i usprawnią Twoje podróżowanie. W terenie i w hotelu; w trakcie podróży i na postoju – naładujesz swój smartfon, laptop, a nawet drona. Dla podróżujących graczy – ze stacją zasilania EcoFlow zasilisz konsolę do gier.

Fani outdooru spędzający czas na terenowych campingach do stacji podłączą elektrycznego grilla, grzałkę turystyczną, aparat i kamerę, toster czy czajnik. Z zapasem energii, jaką dostarczy Ci stacja zasilania EcoFlow możesz podróżować wygodniej i bezpieczniej.

Stacje zasilania EcoFlow – seria River 2

River 2 to seria kompaktowych, stosunkowo lekkich i praktycznych stacji zasilania. Cała seria dzieli się na modele:

  • River 2 o pojemności 256 Wh
  • River 2 Max o pojemności 512 Wh
  • River 2 Pro o pojemności 768 Wh

Jeśli planujesz wycieczkę outdoorową i nie chcesz rezygnować z dostępu do energii, to seria produktów River 2 jest stworzona do tego, by zagwarantować Ci działanie elektronicznego sprzętu gdziekolwiek tylko jesteś. Dzięki swojej niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom możesz ją zabrać gdzie tylko chcesz.

Model River 2 waży zaledwie 3,5 kilograma, a pozwala naładować laptopa i telefon, zasilić blender a nawet lodówkę. Jeśli tylko potrzebujesz więcej mocy zamkniętej w niewielkich rozmiarów obudowie, sięgnij po River 2 Max, czy jeszcze silniejszą stację River 2 Pro. Seria River 2 to doskonałe rozwiązanie, które usprawni organizację grilla, pikniku i wypadu za miasto.

Z racji tego, że niektórych okoliczności nie da się przewidzieć, warto się na wszelki wypadek zabezpieczyć. Seria River 2 może pełnić dla Ciebie funkcję EPS – w zaledwie 30 ms od przerwy w dostawie prądu Twoja stacja zasilania może dostarczyć energii wybranym urządzeniom; to może być lodówka, akwarium czy laptop.

ecoflow stacja zasilania river 2 pro pod namiotem

Stacje zasilania EcoFlow – Delta 2

Delta 2 to cięższa artyleria wśród stacji ładujących. To sprzęt cięższy i większy od swoich mniejszych sióstr River 2. Ma za to zdecydowanie więcej mocy, pojemniejsze baterie i większą wydajność. Delta 2 ma pojemność 1024 Wh.

Zobacz również:

EcoFlow Delta 2 ładowanie urządzeń

Delta 2 waży 12 kilogramów, jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia i warunki zewnętrzne, a dla jeszcze wszechstronniejszego zastosowania, do kompletu możesz dokupić wodoodporną torbę, która umożliwi urządzeniu pracę w deszczu.

Delta 2 charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie aż 1800 W, czyli za pomocą tej stacji ładującej można zasilić niemal wszystko. To idealne wyjście na camping, imprezę w ogrodzie czy wakacje w domku letniskowym. Aż 4 gniazda AC i duża moc sprawiają, że do tej stacji podłączysz kilka urządzeń naraz. Możesz więc na campingu przyrządzić posiłek słuchając radia i ładując telefon. Możliwości jest naprawdę wiele.

Jeśli zajdzie potrzeba zasilania urządzenia o mocy do 2200 W, to dzięki technologii X-Boost zaimplementowanej do Delta 2 jest to możliwe. Jedź na camping, obóz czy wycieczkę kamperem bez obaw i ciesz się swoim wyjazdem.

Tak samo jak River 2, tak i Delta 2 może służyć jako zasilanie awaryjne EPS. W przeciągu 30 ms dostarczy zasilanie do wybranych urządzeń niezależnie od przyczyny w przerwie dostawy zewnętrznej. Uwaga jednak. Delta 2 nie może służyć jako zasilanie UPS, ponieważ nie obsługuje opóźnienia 0 ms.

Co zrobić, kiedy stacja zasilania rozładuje mi się w podróży?

Doskonałe pytanie, ale bez obaw. Zarówno stacje River 2 i Delta 2 obsługują kilka rodzajów ładowania, w tym poprzez panele słoneczne.

Ładowanie serii River 2

Wszystkie urządzenia z serii River 2 możesz ładować aż na 4 różne sposoby. Możesz podłączyć ją do gniazda AC, ładowarki samochodowej czy zrobić to przez kabel USB-C. Ponadto możesz skorzystać z darmowej, odnawialnej energii słonecznej.

Dzięki zewnętrznym panelom słonecznym, które możesz dokupić do zestawu, swoją stację naładujesz już w około 3 godziny. Panele słoneczne zgodne z River 2 są o mocy 110 W. Panele charakteryzują się klasą wodoodporności na poziomie IP67, potwierdzoną certyfikatem.

Ładowanie Delta 2

Stację Delta 2 możesz naładować z gniazdka AC, ładowarką samochodową i, jak w przypadku serii River 2 – panelami solarnymi. Tutaj masz do wyboru panele EcoFlow o mocy 110 W, 160 W, 220 W, 400 W. Ponadto Delta 2 obsługuje ładowanie z dwóch różnych źródeł – jeśli więc zależy Ci na czasie i prędkim naładowaniu urządzenia, to masz taką możliwość.

Wykorzystaj energię słoneczną i ładuj urządzenia oszczędnie i ekologicznie

Waga paneli słonecznych jest niewielka i sprzyja zabieraniu ich w podróż. To kolejno 4, 5, 9,5 i 16. kg. Są składane i łatwe w transporcie. To prawdziwie mobilny i wydajny sprzęt.

Szukasz zestawu idealnego na outdoor? Oto i on – stacja ładująca EcoFlow i zestaw paneli słonecznych, które zapewnią Ci dostęp do energii bez względu na to, gdzie jesteś. Nie przejmuj się dostępem do sieci. Ciesz się zupełną swobodą i prawdziwą przygodą. Camping bez ograniczeń? Z EcoFlow to możliwe.

Poszerz możliwości swojego urządzenia z aplikacją EcoFlow

Za pomocą aplikacji EcoFlow dostępnej w sklepach Google Play i App Store możesz sprawdzić stan baterii, wyregulować prędkość ładowania czy dostosować wybrane ustawienia urządzenia.

Przeczytaj więcej o aplikacji EcoFlow w recenzji stacji zasilania EcoFlow DELTA 2.

Produkty EcoFlow dostępne w x-komie

Wszystkie wyżej opisane produkty, a nawet więcej z rodziny EcoFlow znajdziesz w x-komie. Nie czekaj i już teraz zobacz wszystkie dostępne produkty EcoFlow.

Wyposażając się w stację ładującą i dobierając do tego panele słoneczne zyskujesz niezależność i wolność w podróży. Wykorzystując stację ładującą w domu masz za to pewność, że nawet w przerwie dostawy prądu, nie tracisz dostępu do energii. Wykorzystaj swoje stacje do maksimum – w domu i podróży.

Wybierz swój produkt EcoFlow w x-komie

 

Artykuł sponsorowany