Czy czyszczenie zębów może być smart? Inteligentna szczoteczka Lebooo z technologią Huawei

Pamiętacie, jak pierwszy raz dowiedzieliście się o elektrycznej szczoteczce? Dla wielu osób było to nie tylko zetknięcie z „hi-techem”, ale też jeden ze sposobów na uczynienie mycia zębów bardziej atrakcyjnym (nie wspominając już o tym, że był to sposób dla leniwych). Technologia maszeruje naprzód, mamy już szczoteczkę soniczną, a także… smart. Inteligentna szczoteczka do zębów Lebooo, która współpracuje z aplikacją Huawei na smartfonie z Androidem, wchodzi na polski rynek. Co w niej takiego zmyślnego?

Jak inteligentna szczoteczka do zębów pomaga o nie dbać

Do korzystania ze smart funkcji szczoteczki potrzebna jest przede wszystkim aplikacja Huawei AI Life. Jeśli macie smartfon Huawei – pobierzecie ją z AppGallery. W przypadku urządzeń innych marek, trzeba zeskanować kod QR z pudełka szczoteczki. Ważne jest, by smartfon korzystał z Androida.

Po sparowaniu Lebooo z aplikacją, zyskujemy dostęp do funkcji, które mają nam pomóc w lepszym pielęgnowaniu jamy ustnej. Przede wszystkim określane są przestrzenie (w liczbie szesnastu) i obszary (w liczbie sześciu), na które należy zwrócić szczególną uwagę przy myciu zębów.

inteligentna szczoteczka do zębów Lebooo
Źródło: Huawei

Aplikacja dostaje na bieżąco informacje z każdego szczotkowania i przedstawia użytkownikowi porady i wskazówki. Ostrzega także przed zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki do zębów, wykrywanym przez wbudowane w akcesorium czujniki. Poza tym ustawimy w niej coś takiego, jak… funkcję zapobiegania rozpryskowi wody i pasty podczas szczotkowania.

Lebooo pozwala na korzystanie z pięciu różnych trybów pielęgnacyjnych. Prócz trybu czyszczenia (do codziennej higieny jamy ustnej), jest też tryb wybielania i rozjaśniania czy przeznaczone dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami tryby wrażliwy i pielęgnacyjny. Poziom intensywności każdego z nich ustawimy w aplikacji. Poza tym mamy także możliwość skorzystania z zaawansowanych ustawień i dwudziestu proponowanych planów w trybie personalizacji.

Lebooo – inteligentna, elegancka i wytrzymała

Nowa inteligentna szczoteczka do zębów przedstawiana jest jako stylowa, a przy tym wytrzymała i wydajna. W pełni naładowana może pozwolić nawet na półtora miesiąca użytkowania. Ładowanie do pełna trwa osiem godzin – Lebooo ładuje się bezprzewodowo, poprzez podstawkę.

Za dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej odpowiada opatentowany magnetyczny rdzeń, który wytwarza wysokiej częstotliwości wibracje aż 38 tysięcy razy na minutę. Możemy także korzystać z wymiennych końcówek, które trafią do sprzedaży wraz ze szczoteczką.

inteligentna szczoteczka Lebooo dwie szczoteczki
Źródło: Huawei

Pamiętajcie jednak, że jak bardzo inteligentna szczoteczka by nie była, nie pomyśli z nas, że trzeba umyć te zębiska.

Zajrzyjcie też do sklepu al.to – choć nie ma tam (jeszcze) Lebooo, znajdziecie różne inne szczoteczki soniczne.

Źródło: Huawei