Ciesz się wygodą i bezpieczeństwem we własnym domu. Inteligentny zamek NUKI Smart Lock 3.0 z łatwością Ci to umożliwi

Nie jest tajemnicą, że w świecie, gdzie inteligentne rozwiązania wkraczają w codzienne życie, każdy z nas chce czerpać z nich jak najwięcej. Jeśli i Ty, ponad wszystko cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo, a do tego jesteś wielkim fanem nowinek technologicznych, koniecznie sprawdź inteligentny zamek NUKI Smart Lock 3.0.

NUKI Smart Lock 3.0 i jego najważniejsze cechy

Chcesz mieć cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem? Postaw na inteligentne urządzenie NUKI Smart Lock 3.0. Mowa o elektronicznym zamku, który w kilka chwil i bez najmniejszych problemów zamontujesz na wkładce od wewnątrz swoich drzwi. Dzięki temu, ich otwieranie i zamykanie będzie odbywało się pod pełną kontrolą, a do tego całkowicie zdalnie. Wystarczy, że będziesz mieć pod ręką smartfon, dedykowaną aplikację NUKI i dostęp do domowej sieci internetowej. 

Inteligentny zamek NUKI Smart Lock 3.0

Wpuszczaj kogo chcesz i kiedy chcesz

Mówiąc najprościej zamek Smart Lock 3.0 pozwala na bezkluczykowe otwieranie drzwi. Oznacza to, że po jego zainstalowaniu do określonych drzwi, możesz je otwierać i zamykać bezdotykowo, za pomocą tzw. wirtualnego klucza. Super sprawa dla zapominalskich, prawda?

Na tym jednak nie koniec. Inteligentne urządzenie umożliwia bowiem stworzenie do 200 takich kluczy – stałych, ograniczonych czasowo lub powtarzających się. Te z kolei możesz dedykować konkretnym osobom. Chcesz, aby rodzina i przyjaciele mieli dostęp do Twojego domostwa i dbali o nie pod Twoją nieobecność? Nie ma problemu, bo z NUKI Smart Lock 3.0 to Ty decydujesz komu podarujesz możliwość wejścia do swojego przybytku. 

Ale to nie wszystko. Po dokupieniu specjalnej centralki, kontrola zamka będzie możliwa również poza domem, w zasadzie z każdego miejsca, gdzie będziesz mieć dostęp do Internetu. 

To praktyczne rozwiązanie sprawia, że zamek Smart Lock 3.0  wykorzystasz z genialnym efektem nie tylko w domu, ale także np. w swoim biznesie. Przykładowo, jeśli w firmie zjawi się ekipa sprzątająca, a Ciebie nie będzie na miejscu, bez problemu wpuścisz ją zdalnie, aby wykonała swoje obowiązki – bez konieczności fizycznego przekazywania kluczy. Podobnie ma się sytuacja w przypadku wynajmowania różnego rodzaju obiektów, np. mieszkalnych.

Najważniejszymi trybami urządzenia NUKI Smart Lock 3.0 są: odblokowanie, zablokowanie, otwarcie drzwi, Auto Unlock, Lock 'n’ Go, Auto Lock oraz planowanie. 

Centralki NUKI Bridge kupisz w x-kom:


Z zamkiem NUKI poczujesz się bezpiecznie 

Nie dość, że za pomocą NUKI Smart Lock 3.0 wpuścisz do swojego przybytku kogo zechcesz, to jeszcze za każdym razem masz nad tym pełną kontrolę. Wszystko dzięki aplikacji mobilnej, która oprócz tego, że służy za „pilot do drzwi”, poinformuje także m.in. czasie wejścia i wyjścia konkretnego gościa.

Dla osób, które szczególnie dbają o bezpieczeństwo, dobrą informacją jest też fakt, że inteligentny zamek NUKI otrzymał nowoczesne mechanizmy szyfrowania, spełniające najbardziej rygorystyczne standardy w tym zakresie. 

Nuki Smart Lock 3.0

Szeroka kompatybilność Smart Lock 3.0

Instalacja urządzenia spod szyldu NUKI przebiega błyskawicznie, a wszystkie niezbędne do niej elementy znajdziesz w zestawie. Są to:

  • zamek NUKI Smart Lock 3.0,
  • instrukcja,
  • klucz imbusowy,
  • płyta montażowa (dostępna w dwóch wariantach – z klejem lub z mocowaniem na śruby). 

Zanim jednak zaczniesz montaż, musisz sprawdzić zgodność urządzenia ze swoim zamkiem. NUKI Smart Lock 3.0 pasuje do większości wkładek popularnych obecnie na rynku. A konkretniej mówiąc do:

  • wkładki profilowanej Euro z funkcją awaryjną,
  • szwajcarskiego profilu okrągłego z funkcją priorytetową,
  • brytyjskiej wkładki owalnej z funkcją awaryjną,
  • wkładki z gałką. 
Kompatybilność NUKI Smart Lock 3.0 ze swoimi drzwiami sprawdzisz też na dedykowanej ku temu stronie producenta
 
Z innych informacji praktycznych trzeba zaznaczyć, że zamek NUKI zasilany jest bateriami (4 x AA), ale producent zaznacza, że sprzęt otrzymał też możliwość autonomicznego zasilania z baterii przez 4 miesiące. Sprzęt prawidłowo pracuje w temperaturze od -10 do 40 stopni Celsjusza.  
Inteligentny zamek NUKI Smart Lock 3.0

Sterowanie inteligentnym zamkiem 

Z inteligentnym zamkiem NUKI połączysz się, dzięki zaimplementowanemu w nim modułowi Bluetooth 5. Z kolei dedykowana aplikacja producenta przeznaczona jest dla smartfonów z Androidem oraz iPhone’ów. 

Idąc dalej warto zaznaczyć, że NUKI Smart Lock 3.0 współpracuje także z inteligentnymi asystentami oraz usługami smart home. Mowa o Apple HomeKit oraz Siri. Co ciekawe, zamkiem można również sterować z poziomu własnego nadgarstka. Pozwalają na to smartwatche, pracujące na: Android Wear, WatchOS, Tizen OS, Huawei Harmony OS i Garmin OS. 

Inteligentny zamek – czy warto?

Oczywiście, że tak. Oprócz wszystkich powyższych przymiotów, to właśnie zamki, dzwonki i różnego rodzaju inteligentne czujniki pozwalają czuć się przyjemnie oraz łatwiej funkcjonować we własnych czterech kątach. Dzisiaj wiele osób po prostu nie wyobraża sobie prawdziwego inteligentnego domu bez takich gadżetów.

Zamów zamek NUKI Smart Lock 3.0 dla siebie

Ciesz się komfortem smart home z prawdziwego zdarzenia!

Po wiecej inspiracji zajrzyj także do naszej strefy Smart Home&IoT