Xbox Game Pass: Co nowego w drugiej połowie października 2023?

Czy jesteś gotów na nową dawkę emocji w świecie gier? Microsoft właśnie ogłosił drugą falę gier, które trafią do Xbox Game Pass w październiku 2023. A uwierzcie mi, jest na co czekać! Od odświeżonych klasyków po zupełnie nowe tytuły, oferta jest naprawdę imponująca. Co zatem dokładnie znajdziemy w najnowszej aktualizacji?

Xbox Game Pass – październik 2023: główne atrakcje

Dead Space (remake)

Jednym z największych hitów, który zadebiutuje 26 października, jest remake kultowej gry Dead Space. To doskonała okazja, by na Halloween zanurzyć się w kosmicznym horrorze. Gra zdobyła wysoką ocenę 9/10 w recenzji IGN, co tylko potwierdza jej jakość. Na Metacritic z kolei ramake Dead Space cieszy się oceną na poziomie 89/100 punktów.

Like a Dragon: Ishin

Kolejnym ciekawym tytułem jest spin-off serii Yakuza zatytułowany „Like a Dragon: Ishin”. Gra przenosi nas do fikcyjnej wersji Kioto z lat 60. XIX wieku i już jest dostępna w Game Pass. To interesujący, choć niekonieczny dodatek do serii.

F1 Manager 2023

Jeśli jesteś fanem wyścigów Formuły 1, F1 Manager 2023 jest dla Ciebie. Gra zadebiutuje 19 października i oferuje bogate funkcje zarządzania oraz autentyczne doświadczenie wyścigowe. To jedna z najlepszych gier menedżerskich na rynku.

Inne gry wprowadzone do biblioteki Game Passa w październiku 2023

  • Cities: Skylines 2 (PC) – 24 października
  • Frog Detective: The Entire Mystery – 26 października
  • Mineko’s Night Market – 26 października
  • Headbangers: Rhythm Royale – 31 października
  • Jusant – 31 października

Gry opuszczające Game Passa

Warto również zauważyć, że sześć gier opuści ofertę Game Pass 31 października. Są to między innymi Persona 5 Royal i Gunfire Reborn.

Nie ma wątpliwości, że Xbox Game Pass kontynuuje swoją misję dostarczania wysokiej jakości rozrywki. Z tak różnorodną ofertą każdy znajdzie coś dla siebie. Czy jesteś gotów na nową przygodę?