Witaj na portalu zalogowanych w technologii

Każda historia ma swój początek i swoich bohaterów. Porwaną księżniczkę ratuje sympatyczny hydraulik. Z zagrażającymi światu hordami kosmicznych bestii rozprawia się dzielny marine. A zaginiony mityczny artefakt odnajduje jedyna w swoim rodzaju pani archeolog.

Początek naszej historii może nie jest baśniowy. Ale za to jej bohaterowie… Z naszą grupką raczej nie grozi Wam nuda. Przede wszystkim dlatego, że chcemy dorównać najlepszym.

Uroczyście przyrzekamy, że knujemy coś bardzo ciekawego. Przemierzymy internet wzdłuż i wszerz, aby uratować i uradować każdego spragnionego wiedzy geeka. Staniemy w szranki z dziesiątkami urządzeń – tych topowych i tych mniej znanych, o których chyba sami jeszcze do końca nie wiemy, czym mogą nas zaskoczyć. No i zapuścimy się w najdalsze zakątki świata technologii, aby wyłowić dla Was prawdziwe perełki.

profesor Mucha wita czytelników Geeksa

Tylko wiecie. Dopiero zaczynamy. Wciąż zbieramy doświadczenie i nabijamy levele. Wasza pomoc na pewno nam to ułatwi. Bo przecież jesteśmy tu dla Was i to dla Was chcemy się rozwijać.

Prosimy, dzielcie się z nami swoimi sugestiami i przemyśleniami (kontakt z redakcją). Wyznaczajcie nam kolejne questy i cele. Wierzymy, że Was nie zawiedziemy. I mamy nadzieję, że dołączycie do nas, abyśmy wspólnie odkrywali niesamowity świat nowoczesnych technologii.

To co, ruszamy?