UV Glass™ 3mk – Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Jeśli chociaż raz cierpieliście po rozbiciu ekranu ukochanego smartfona, to ta informacja jest dla Was. Przed Państwem innowacyjny sposób zabezpieczenia zakrzywionego ekranu smartfona.

Szkło hartowane – a komu to potrzebne

Znasz te uczucia, które przychodzą chwilę po ekscytacji nowym smartfonem? Nazywają się Troska o nowe cudeńko i Obawa o to, jak długo uda się utrzymać telefon w jednym kawałku. Ile razy wręcz z odruchem poparzenia wyciągałeś telefon z tej samej kieszeni, w której były klucze? Jak często zerkasz na ekran smartfona pod światło sprawdzając, czy przy wsadzaniu do torebki nie porysowałaś go o zamek? Oczywiście wiesz, że na rynku szkieł hartowanych jest ogromna ilość, ale na samą myśl o bąblach pomiędzy ekranem a szkłem przechodzą Cię dreszcze. A teraz pomyśl, że całe to zdenerwowanie znika, za pomocą magicznej różdżki, jaką jest UV Glass™.

Szkło hartowane inne niż wszystkie

UV Glass™ to nowatorskie rozwiązanie, oparte na połączeniu kilku patentów, które zapewni ekranowi Twojego smartfona nadzwyczajną ochronę. Może Cię to zdziwi, ale ta metoda zabezpieczenia ekranu wykorzystuje najcieńsze na rynku szkło UV, o grubości zaledwie 0,25 mm grubości. Mimo małej grubości, tafla wykazuje najwyższą możliwą odporność na zarysowania, czyli 9H.

3mk UV Glass pudełko

Bezpieczeństwo i estetyka

Szkło zostało zaprojektowane tak, by w pełni ochronić zakrzywiony ekran, jednocześnie eliminując ramki zasłaniające. Substancja klejąca rozpływa się na całej powierzchni panelu, dzięki czemu UV Glass™ idealnie przylega do wyświetlacza, nie tworząc nieestetycznych bąbli. Odklejające się, zapowietrzone krawędzie również nigdy więcej nie będą problemem, więc możesz mieć pewność, że szkło zabezpieczy cały przedni panel Twojego smartfona.

System UV Glass™ będzie zgrywał się z większością etui dostępnych na rynku. Jednak najlepszą  adaptację producent gwarantuje z case’ami 3mk protection. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu zapomnisz o tym, że Twój telefon jest chroniony, a po instalacji szkło jest właściwie niewyczuwalne.

Zastosowanie technologii Fingerprint Sensor 2.0 UV Glass™ gwarantuje natychmiastową reakcję na dotyk i jest w 100% kompatybilne z odciskiem Twojego palca, dzięki czemu bezpiecznie odblokujesz swój telefon, bez opóźnień i bez zacinania.

Czystość

W utrzymaniu czystości ekranu pomaga powłoka oleofobowa, która charakteryzuje się małą chropowatością powierzchni. Sprawia to, że zabrudzenia takie jak tłuszcz, kurz czy resztki makijażu mają mniej punktów zetknięcia, co sprawia, że nie przylegają do wyświetlacza tak intensywnie. Odciski palców i smugi na ekranie nie będą już tak drastycznie uprzykrzać życia.

Montaż

Dzięki dołączonym potrzebnym akcesoriom montaż w technologii UV jest na tyle prosty, że bez problemu każdy sobie z nim poradzi. Dodatkowo możesz skorzystać z filmu instruktażowego od producenta. (tutaj filmy instruktażowe)

UV Glass™ to jedyne szkło UV, które posiada wszystkie wymagane przez prawo Unii Europejskiej certyfikaty. Dają one gwarancję, że szkło jest bezpieczne zarówno dla Ciebie jak i Twojego telefonu.

Postaw na jakość

Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu zabezpieczającym ekran naszego smartfona, zwłaszcza jeśli jest to flagowy model. Cena za naprawę i wymianę matrycy ekranu w topowych modelach może sięgać nawet połowy wartości samego smartfona. A dodatkowo dochodzą takie niedogodności jak korzystanie z telefonów zastępczych i troska o dane zapisane w telefonie kiedy przebywa w naprawie. Kup, własnoręcznie zamontuj UV Glass™ i w pełni korzystaj ze swojego smartfona, bez obaw o jego bezpieczeństwo.

Już teraz w x-kom UV Glass™ dostępny na wybrane modele Samsungów.