The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – kiedy premiera?

Targi E3 przyniosły w końcu nieco więcej informacji na temat The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Choć data premiery to jeszcze dość odległy termin, w końcu wiemy, że prace nad tytułem posuwają się do przodu. Nintendo zaprezentowało również zwiastun, który, choć nie zdradza zbyt wiele, pokazuje nieco świata gry. Czy kolejna część The Legend of Zelda będzie równie barwna, jak poprzednie?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – premiera w 2022 roku

Podczas targów E3, Nintendo uchyliło w końcu rąbka tajemnicy o The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Gra powstaje, a jej premiery możemy spodziewać się w 2022 roku. Niestety twórcy nie podali bardziej konkretnej daty. Premiera na początku 2022 roku wydaje się być równie prawdopodobna, co na jego koniec. Jak to zwykle bywa, by się nie zawieść, lepiej przyjąć bardziej pesymistyczną wersję.

Nintendo nie podało również informacji, jakoby gra oficjalnie otrzymała nazwę Breath of the Wild 2. W tej chwili możemy przyjąć ten tytuł jako roboczy. Wiemy natomiast, że będzie to sequel pierwszej części.

Dowiedz się więcej o The Legend of Zelda:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 – zwiastun

Gra została zapowiedziana oczywiście zwiastunem, który zabiera nas do barwnego świata sequela Breath of the Wild 2. Choć czy tym razem rzeczywiście będzie równie pełny kolorów? Wygląda na to, że Hyrule zostanie spowite mrokiem, a Link i Zelda będą musieli sprostać wielu przeciwnościom, by przywrócić królestwu blask.

Nieco bardziej mroczny klimat The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 twórcy zaprezentowali zwiastunem w 2019 roku.

Źródło: Nintendo

Sprawdź również podsumowanie targów E3: