Spotify wprowadza kolejną nowość. Jak widać, dzielenie się muzyką będzie teraz jeszcze łatwiejsze

Od teraz, dzięki najnowszej funkcji Spotify, udostępnianie ulubionej muzyki oraz podcastów będzie prostsze niż kiedykolwiek. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą nowej funkcji, która od wczoraj dostępna jest w aplikacji. Przyjrzyjmy się jej.

Ulubione na zawsze to nowa funkcja na Spotify

Jeden z najpopularniejszych serwisów muzycznych wprowadził opcję Ulubione na zawsze, pozwalającą tworzyć playlisty z pięcioma subiektywnie wybranymi kawałkami/podcastami, a później wygodnie udostępniać je za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowa funkcja na Spotify pojawiła się dopiero wczoraj, a już zdążyła zyskać wiernych fanów. W aplikacji pojawiło się mnóstwo składanek po tytułem Ulubione na zawsze. Kiedy wejdziemy w konkretną z nich, zobaczymy, czyjego autorstwa jest muzyczna składanka.

Co ciekawe, znajdziesz tu nie tylko playlisty zwykłych użytkowników Spotify, ale również ludzi świata oraz rozrywki, którzy dokonali swoich muzycznych wyborów. Do tej pory swoimi Ulubionymi na zawsze podzielili się już m.in. Lucy Hale , Jacob Elordi, Mindy Kaling czy Vanessa Hudgens.

Ulubione na zawsze Spotify

Kto ma dostęp do funkcji Ulubione na zawsze?

Nowa funkcjonalność dostępna jest zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych oraz na sprzęcie z systemem Android, oraz iOS. Mogą z niej korzystać użytkownicy na całym świecie – zarówno Ci, subskrybujący konta premium, jak i ci, którzy korzystają z aplikacji bezpłatnie.  

Jak korzystać z Ulubionych na zawsze w Spotify?

Aby utworzyć nową listę odtwarzania Ulubione na zawsze i udostępnić ją na kanałach społecznościowych, musisz wykonać kilka kroków:

  • odwiedź centrum Strona główna w Spotify i wybierz Ulubione na zawsze,
  • wyszukaj i dodaj swoje ulubione utwory i podcasty,
  • kliknij przycisk „Udostępnij”, aby opublikować listę w mediach społecznościowych.

Jeżeli na Twoim koncie Spotify Ulubione na zawsze nie są jeszcze widoczne w głównym menu, możesz znaleźć je za pomocą wyszukiwarki w aplikacji.

Źródło: phonearena.com, Spotify