Spotify uruchamia Pets Playlists. Poznajcie konfigurator muzyki dla zwierząt domowych

Stało się. Zwierzaki w końcu mają głos. A w zasadzie – potwierdziło się, że również słuch. Jeden z najpopularniejszych serwisów muzycznych w Polsce i na świecie uruchomił funkcjonalność Pets Playlists, która pozwala na stworzenie indywidualnej listy utworów online z myślą o domowych milusińskich. Spotify pozwala na tworzenie playlisty dla pupilów na podstawie zestawienia „muzyka, którą lubisz”.

Spotify kocha muzykę i… zwierzaki

Playlistę dla swojego zwierzaka możecie stworzyć online, logując się do swojego konta przez dedykowany do tego adres. Znajdziecie tutaj 5 opcji: psa, kota, chomika, legwana oraz ptaka. Po wyborze odpowiedniej z nich zostaniecie przekierowani do konfiguratora, który wymusi na Was odpowiedzi odnośnie charakteru Waszego pupila. Czy jest zrelaksowany i leniwy? A może energiczny i ciekawy świata?

spotify playlists pets zwierzaki geex
źródło: Spotify

Odpowiadajcie rozważnie, bo to właśnie te cechy w duecie z „muzyką, którą lubicie” dadzą końcową listę utworów dedykowaną Waszemu zwierzakowi. Macie również możliwość nazwania playlisty imieniem pupila.

Playlista dla zwierząt domowych

Nie mogło być inaczej, po odkryciu tej opcji, natychmiast ją przetestowałam. Co prawda, playlista dla zwierzaków Spotify, nieco odbiega od słuchanych przeze mnie numerów, ale rozumiem, że działa na podstawie algorytmów i cech, które wybierałam na etapie jej tworzenia, więc jestem w stanie uwierzyć, że mój potencjalny zwierzak słuchałby właśnie takiej muzyki. 

wybierz zwierzaka spotify
źródło: Spotify

Niemniej, sam konfigurator oceniam bardzo dobrze, jego interfejs jest bardzo prosty i przyjemny dla oka, a korzystanie z niego przyniosło mi wiele frajdy. Po odpowiedzi na wszystkie pytania zostaniecie przekierowani do playlisty, wizualnie tożsamej do tych, które na co dzień znacie ze Spotify.

spotify cechy zwierzaka
źródło: Spotify