Sierpień 2020 z AppGallery. Sprawdź, co możesz zyskać

Przekonaj się, że korzystanie z najnowszych smartfonów Huawei z oprogramowaniem HMS się opłaca. Poniżej znajdziesz sierpniowe (i nie tylko) promocje w AppGallery. A czeka tu naprawdę sporo. Możesz skorzystać ze zniżek, darmowych subskrypcji i wielu, wielu innych benefitów. Poznaj je wszystkie, wybierz swój smartfon spod szyldu Huawei i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.

Złap zanim znikną – okazje AppGallery na sierpień 2020

Trzeba przyznać, że Huawei potrafi skutecznie zachęcić do swojej oferty. Sierpień w AppGallery przynosi kilka ekskluzywnych promocji, które z pewnością zainteresują każdego łowcę okazji. Tylko do 31.08.2020 r. można skorzystać z poniższych propozycji*.

AutoMapa – Bezpłatna dożywotnia licencja na nawigację

Od teraz dostęp do jednej z najpopularniejszych nawigacji masz na wyciągnięcie ręki i to całkowicie za darmo. Czekają tu na Ciebie szczegółowe mapy i wskazówki, jak dojechać do celu oraz wbudowany komunikator AutoCB dla kierowców. Wszystkie telefony Huawei najnowszej generacji, po zainstalowaniu aplikacji z AppGallery, otrzymują dożywotnią licencję na korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw programu AutoMapa.

Traficar – 50 zł na przejazd + 50 zł na zakupy na huawei.pl

Potrzebna podwózka? Pobierając aplikację Traficar, otrzymasz 50 zł na pierwszy przejazd oraz dodatkowe 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym huawei.pl. Poruszaj się po mieście wygodnie, szybko i ze specjalnymi przywilejami. Od teraz to możliwe.

iTaxi – do 50% zniżki na przejazd taksówką

Zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak opłacalne. Wystarczy, że masz telefon Huawei najnowszej generacji i zainstalujesz aplikację iTaxi. Czeka tu na Ciebie przejazd z rabatem do 50% (przy czym nie może on przekroczyć 10 zł). Poruszaj się tam, gdzie chcesz i rozliczaj się wygodnie z aplikacją iTaxi, która umożliwia płatności online.

Bezpłatny 6-miesięczny dostęp do TIDAL

Pobierz aplikację TIDAL na telefon Huawei najnowszej generacji i ciesz się muzyką bez kompromisów w najlepszej jakości. Czeka tu na Ciebie mnóstwo doskonałej rozrywki, którą otrzymasz w prezencie na 6 miesięcy. Zero opłat. Zero stresu. Sam relaks. 

*Wszystkie powyższe bonusy dostępne są wyłącznie do 31.08.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie producenta. 

appgallery hms promocje

Pozostałe niespodzianki w AppGallery

Oprócz benefitów na sierpień 2020 możesz również równolegle skorzystać z ofert, których czas obowiązywania jest dłuższy*. Do wyboru masz tutaj poniższe propozycje:

  • WP Pilot, czyli 14 dni dostępu do telewizji online – oferta ważna do 31.01.2021,
  • 3-miesięczny dostęp do Empik Music – oferta ważna do 31.12.2020,
  • SkyCash – 10 zł zwrotu za pierwszą transakcję kartą MasterCard – do  31.10.2020,
  • 90-dniowy dostęp do Premium TOK FM – do 31.12.2020,
  • 100 sztuk złota do mikropłatności w Top Speed – do 31.12.2020.

*Ze wszystkich bonusów dodatkowych możesz skorzystać do daty ich obowiązywania lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych. Szczegóły znajdziesz na stronie producenta. 

Sięgnij po bonusy w AppGallery