Korzystaj z benefitów w AppGallery. Zobacz, co przygotowano na wrzesień 2020

Przekonaj się, że korzystanie z najnowszych smartfonów Huawei z oprogramowaniem HMS się opłaca. Poniżej znajdziesz wrześniowe promocje w AppGallery. Możesz skorzystać ze zniżek, darmowych subskrypcji i wielu, wielu innych benefitów. Poznaj wszystkie możliwości, wybierz swój smartfon spod szyldu Huawei i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.

Oferta AppGallery na wrzesień 2020

Wrzesień 2020 w AppGallery przynosi kolejne unikatowe promocje dedykowane właścicielom smartfonów działających w oparciu o HMS. Sprawdźmy, z czego i dlaczego opłaca się skorzystać.

iTaxi – do 50% zniżki na przejazd taksówką

Zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak opłacalne. Wystarczy, że masz telefon Huawei najnowszej generacji i zainstalujesz aplikację iTaxi. Czeka tu na Ciebie przejazd z rabatem do 50% (przy czym nie może on przekroczyć 10 zł). Poruszaj się tam, gdzie chcesz i rozliczaj się wygodnie z aplikacją iTaxi, która umożliwia płatności online.

AutoMapa – korzystaj bez dodatkowych opłat

Od teraz dostęp do jednej z najpopularniejszych nawigacji masz na wyciągnięcie ręki i to całkowicie za darmo. Dzięki temu możesz korzystać ze szczegółowych map i wskazówek, jak dojechać do celu. Czeka tu również wbudowany komunikator AutoCB dla kierowców.

PizzaHut – zniżka  5zł na zamówienie

Cenisz sobie włoskie smaki, a w szczególności dobrą pizzę? Jeśli tak, to dobrze się składa. Pobierz i zainstaluj aplikację PizzaHut, zamawiaj jedzenie online i odbierz 5 zł rabatu.

WP Pilot – darmowa subskrypcja na 14 dni

Ściągnij aplikację WP Pilot i korzystaj z dostępu do ponad 30 kanałów TV. Otrzymasz go bez reklam i zupełnie za darmo na okres 14 dni. Ciesz się telewizją na żywo na Twoim smartfonie i tablecie.

SkyCash – 10 zł zwrotu za pierwszą transakcję kartą MasterCard

Uniwersalny system płatności za bilety miejskie, opłaty parkingowe, przejazdy koleją i inne usługi od teraz masz w zasięgu swojej ręki i to z atrakcyjnym prezentem. O co chodzi? Wystarczy, że pobierzesz aplikację SkyCash z AppGallery i dokonasz transakcji kartą MasterCard, a w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot 10 zł na swoje konto.

Empik Go – dostęp do audiobooków i e-booków na 3 miesiące

Pobierz aplikację Empik Go i ciesz się najnowszymi tytułami i ponadczasowymi klasykami w jednym miejscu. Instalując ją na smartfonie z HMS otrzymasz w prezencie 90-cio dniowy dostęp do ponad 30 tys. e-booków oraz 6 tys. audiobooków i podcastów.

appgallery hms promocje

Co jeszcze czeka w AppGallery?

Oprócz benefitów na wrzesień 2020 możesz również równolegle skorzystać z ofert, których czas obowiązywania jest dłuższy*. Do wyboru masz tutaj poniższe propozycje:

  • 100 sztuk złota do mikropłatności w Top Speed – do 31.12.2020,
  • 90-dniowy dostęp do Premium TOK FM – do 31.12.2020,

*Ze wszystkich bonusów dodatkowych możesz skorzystać do daty ich obowiązywania lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych. Szczegóły znajdziesz na stronie producenta. 

Sprawdź smartfony Huawei z HMS