Znamy datę wydarzenia Galaxy Unpacked. Poznamy na nim Samsunga Galaxy S22?

Samsung podzielił się informacją, na którą fani marki wyczekiwali już od dłuższego czasu. Poznaliśmy datę wydarzenia Galaxy Unpacked. Event szczególnie powinien zainteresować tych, którzy oczekują na nową serię smartfonów – Samsung Galaxy S22. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że to właśnie podczas pierwszego w tym roku Unpacked zadebiutuje S22. Być może na smartfonach się nie skończy.

Samsung Galaxy Unpacked – kiedy i gdzie oglądać?

Samsung ogłosił oficjalną datę pierwszego w tym roku wydarzenia Galaxy Unpacked. Event odbędzie się 9 lutego 2022 o godzinie 16 czasu polskiego. Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem oficjalnego kanału Samsunga na YouTube.

Podczas Galaxy Unpacked, Samsung zaprezentuje nową serię smartfonów Galaxy S22. Jak twierdzi portal Techradar, bardzo możliwe (choć nie jest to potwierdzone), że koreański producent pokaże również tablet Galaxy Tab S8 oraz nowe słuchawki Galaxy Buds. Prezes firmy zapowiedział, że podczas wydarzenia, poznamy „najbardziej godne uwagi urządzenie z serii S, jakie kiedykolwiek stworzył Samsung”.

Relację, a także informacje o wszystkich produktach, jakie pojawią się podczas wydarzenia, znajdziecie na naszym portalu tego samego dnia.

Więcej informacji ze świata Samsunga znajdziesz w naszej strefie w całości poświęconej temu gigantowi.

Źródła: Samsung / Techradar