Wakacyjne Galaxy Unpacked 2022. Nowe składane smartfony Samsunga na horyzoncie

Zbliża się kolejne w tym roku wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked. Możemy spodziewać się na nim między innymi nowych smartfonów i zegarków Samsunga. Z pewnością jednak nowości będzie więcej. Sprawdźcie, gdzie i kiedy oglądać letnie Galaxy Unpacked 2022 oraz jakie urządzenia (najprawdopodobniej) zaprezentuje koreański producent.

Gdzie i kiedy oglądać Samsung Galaxy Unpacked 2022?

Letnie Samsung Galaxy Unpacked 2022 odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 15 czasu polskiego. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej Samsunga oraz za pośrednictwem oficjalnych kont producenta na Facebooku, Twitterze oraz YouTubie.

Jakie nowe urządzenia zobaczymy podczas Galaxy Unpacked 2022?

Informacje o tym, jakie urządzenia zaprezentuje Samsung podczas Galaxy Unpacked 2022, są nieoficjalne. Po cichu mówi się, że będą to dwa składane smartfony: Samsung Galaxy Z Fold 4 oraz Samsung Galaxy Z Flip 4, co zresztą sugeruje producent w zapowiedzi. Możliwe, że poznamy również nowe zegarki Samsung Galaxy Watch 5 i Samsung Galaxy Watch 5 Pro. Uzupełnieniem prezentacji mogą być nowe słuchawki Galaxy Buds oraz laptopy serii Galaxy Book.

O poprzednim tegorocznym Galaxy Unpacked informowaliśmy w tekście: Znamy datę wydarzenia Galaxy Unpacked. Poznamy na nim Samsunga Galaxy S22?

Źródło: Samsung / Twitter