Razer Quartz i Mercury – kolejne urządzenia w nowych kolorach

Razer zapowiedział nową kolekcję sprzętu na rok 2020 w unikatowej kolorystyce. Quartz i Mercury to stylowe połączenie najnowocześniejszej technologii, którą oferuje producent z perfekcyjnie dobranymi barwami, które świetnie odzwierciedlą osobowość użytkownika. Nowy design otrzymają m.in. laptopy gamingowe, myszki i słuchawki.

Wyróżnij się z Razer Quartz

Tę wersję kolorystyczną zaprezentowano w 2018 roku i od razu zdobyła ona wielu fanów. Przede wszystkim wiele z produktów z serii Quartz używają streamerki. Pastelowy róż pozwala świetnie wyrazić styl jego posiadacza oraz dodaje uroku stanowisku komputerowemu. Któryś z produktów tej serii może okazać się idealnym prezentem dla drugiej połówki, zwłaszcza na walentynki.

Pozostań minimalistą z Razer Mercury

Razer Mercury pojawił się na rynku rok przed wersją Quartz. Przez swój minimalistyczny i nowoczesny wygląd, podbił serca wielu twórców wideo i graczy. Jeśli nie masz już ochoty, na kolejne czarne urządzenie w swojej kolekcji, to postaw na kolekcję Mercury – szarą, metaliczną barwę rtęci (Mercury to po angielski rtęć). Warto dodać, że pomimo jasnego koloru, modele te zostały zaprojektowane z materiałów, które nie zmieniają barw, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Zobacz pełną ofertę marki Razer: