Premiera OnePlus 8T w wirtualnym świecie. Już można po nim spacerować

Premiera OnePlus 8T odbędzie się już 14 października o 16:00 czasu polskiego. Chiński producent od jakiegoś czasu bardzo okazale celebruje premiery swoich smartfonów i tak też będzie tym razem – internauci wezmą udział w OnePlus World – wirtualnym świecie stworzonym na potrzeby premiery. Co się w nim znajdzie?

OnePlus 8T – wirtualna premiera

OnePlus World to wirtualny, interaktywny świat, w którym będzie można poruszać się awatarami. I to takimi szkaradnymi spersonalizowanymi, bo producent zadbał o akcesoria wyrażające styl. Gwoździem programu będzie oczywiście premiera OnePlusa 8T w wirtualnym audytorium, gdzie wszyscy użytkownicy będą mogli się jej przyglądać. Ci, którzy wolą bardziej intymną atmosferę, mogą utworzyć własny pokój, zaprosić do niego znajomych i oddać się dyskusji na temat najnowszego flagowca.

A co wiadomo już o OnePlusie 8T? Ekran zachwyci, ale cena już mniej.

OnePlus 8T render

OnePlus zrezygnował z wydawania 8T Pro, ponieważ chciał skupić się na tym, żeby już wersja 8T oferowała jak najwyższe osiągi. I to dobry ruch, biorąc pod uwagę część krytycznych głosów w stosunku do zeszłorocznego OnePlusa 7T Pro, który wnosił marginalne zmiany względem pierwowzoru.

Po premierze OnePlusa 8T zostanie uruchomiony Ultra Store, czyli sklep 3D z opcją wirtualnego rozpakowania nowego flagowca i zakupu.

Nie będz wersji Pro, ale będą inne atrakcje

Premiera nowego flagowca to tylko jedna z atrakcji podczas wydarzenia. Otóż zarejestrowani użytkownicy wejdą w interakcję z innymi członkami społeczności, a także odwiedzą wirtualną galerię #ShotonOnePlus oraz Muzeum OnePlus. W pierwszej miejscówce znajdą się zdjęcia wykonane przez globalną społeczność OnePlusa, natomiast druga zaoferuje przestrzeń wystawową w 3D, prezentującą rozwój marki od modeli OnePlus One i OnePlus Z.

OnePlus World selfie

Poza tym podczas eventu będzie można zagrać w gry, m.in. Warp i Hz. Obie nawiązują do możliwości OnePlusa 8T. Ten ma bowiem otrzymać superszybkie ładowanie Warp 65 W i ekran 120 Hz. Proste gry będą miały więc za zadanie podsycić oczekiwania użytkowników, ale też i wywołać w nich chęć rywalizacji, ponieważ każda aktywność zostanie nagrodzona punktami. Użytkownicy z największą liczbą punktów w dniu premiery OnePlusa 8T będą mogli wygrać smartfon lub inne akcesoria.

Gdzie oglądać premierę OnePlusa 8T?

Chociaż do wydarzenia pozostały jeszcze niecałe dwa tygodnie, to do OnePlus World można dostać się już teraz. Spacer po wirtualnym świecie jest możliwy po zalogowaniu się przez konto lub jako gość.

Źródło: OnePlus