PowerPlay Ultra jest naprawdę ultra. To nowy czempion powerbanków

Nie doczekaliśmy się tegorocznych Igrzysk Olimpijskich. Dlatego urządzanie własnego biura możemy ogłosić jedną z najważniejszych dyscyplin sportu w 2020 roku. Złoty medal wędruje do tego, kto w swoim biurze korzysta z powerbanka PowerPlay Ultra. W końcu ergonomia stanowiska jest ważna, ale w podbramkowych sytuacjach to niezawodność jest najważniejsza. Olimpijskie złoto jeszcze nigdy nie było tak blisko Ciebie.

PowerPlay Ultra – do biura terenowego i domowego

PowerPlay Ultra w pełni zasługuje na swoją nazwę, ponieważ to największy powerbank marki Green Cell. Ma 26 800 mAh pojemności, 128 W mocy i możliwość ładowania 4 urządzeń jednocześnie – w tym ultrabooków czy tabletów. To prawdziwy as wydajności, który zasługuje na złoty medal olimpijski.

Z takimi parametrami powerbank świetnie sprawdzi się w biurze terenowym. Tam, gdzie bagażnik samochodu robi za biurko, to PowerPlay Ultra może robić za gniazdko dla Twoich sprzętów. Z wyjściami Power Delivery o mocy 65 W i 27 W i wyjściami Quick Charge nie zostawi Cię z rozładowanym sprzętem na środku pustyni. On dostarcza moc, Ty kręcisz wydmy z drona, a potem edytujesz ujęcia na swoim ultrabooku.  PowerPlay Ultra to dodatkowe 12 godzin pracy na MacBooku Pro 13″ lub nawet 96 godzin działania dla iPhone’a 12.

Mężczyzna z laptopem w bagażniku
Źródło: Green Cell

Co prawda aktualnie bliżej nam do pracy z domu, ale nawet tam PowerPlay Ultra może się przydać. No bo tylko sobie wyobraź:

Nareszcie urządziłeś sobie nowe biuro domowe, więc możesz w spokoju wykonać wszystkie ważne zadania. Otwierasz laptopa, podłączasz kamerę i mikrofon, a potem sprawdzasz ich działanie, bo czeka Cię ważna rozmowa z zespołem. Zgodnie z prawem Murphy’ego wszystko idzie źle, bo nagle wyłączają prąd, a bateria w laptopie nie trzyma już tyle, co kiedyś. Ale Ty wtedy wyciągasz powerbank PowerPlay Ultra niczym asa z rękawa. Wracasz na pełne obroty. Kamera… i akcja! Dzień dobry wszystkim, jak mnie widać i słychać?

Powerbank PowerPlay Ultra na biurku
Źródło: Green Cell

Ładować bezpiecznie czy szybko? 4 na raz!

Taki scenariusz każdemu wydaje się nieprawdopodobny… dopóki go nie spotka. Powerbank z wyjściami Power Delivery i Quick Charge może wtedy naprawdę okazać się na wagę złota. A więc PowerPlay Ultra z możliwością ładowania 4 urządzeń jednocześnie dostaje drugie olimpijskie złoto za użyteczność.

Power Delivery – bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych

Powerbank z technologią Power Delivery pozwala Ci ładować smartfona, laptopa czy drona bez zastanawiania się, czy to wyjście będzie miało odpowiednie napięcie. Sekret technologii Power Delivery tkwi w tym, że zawsze ładuje maksymalnym możliwym prądem dla danego urządzenia. Ty podłączasz sprzęt do portu Power Delivery i nie martwisz się o szybkość czy bezpieczeństwo ładowania.

Quick Charge – nawet 15 minut ładowania robi różnicę

Złota zasada medytacji brzmi, że jeśli nie masz 15 minut na złapanie oddechu w ciągu dnia, to potrzebujesz znacznie więcej niż 15 minut spokoju. Złota zasada Quick Charge głosi natomiast, że już tylko 15 minut ładowania smartfona to dla niego spory zastrzyk energii. Dzięki temu standardowi błyskawicznie naładujesz smartfon i dalej będziesz mógł gonić po mieście za marzeniami. Tylko obiecaj, że Ty ten kwadrans wykorzystasz na odpoczynek.  

Wyjścia PowerPlay Ultra

1 gniazdko zamiast 4, czyli o działaniu Pass Through

Nikomu jeszcze nie udało się skonstruować perpetuum mobile i powerbanki też nim nie są. Funkcja Pass Through jednak nieco zbliża je do tego osiągnięcia. Dzięki niej przez podłączony do gniazdka powerbank przepływa prąd, ładując go i jednocześnie ładując urządzenia podłączone do niego. Jednym gniazdkiem ładujesz 4 urządzenia. A to wszystko – co najlepsze – bez ryzyka zniszczenia ogniw.  Sam powerbank ładuje się już w 110 minut.

W praktyce wygląda to tak, że wieczorem podłączasz powerbank do ładowania, a do pozostałych portów 3 inne urządzenia i rano wszystkie masz w pełni naładowane – łącznie z powerbankiem. Możesz zapomnieć o ładowarkach na resztę dnia i skupić się na swojej pracy.

PowerPlay Ultra – powerbank na złoty medal

Czy przyznawanie medali olimpijskich dla powerbanka nie jest zbyt patetyczne? Być może, ale PowerPlay Ultra od Green Cell każe zmienić myślenie o klasycznym rozumieniu funkcjonalności powerbanka. To już nie jest zwykłe urządzenie, którym zaledwie naładujesz smartfon na mieście. To prawdziwe centrum dowodzenia, które mieści się w dłoni, ale jest w pełni użyteczne w ekstremalnych warunkach… a nawet tych domowych.

Zobacz powerbank PowerPlay Ultra w x-kom