Pancerna ochrona Twojego smartfona. Sprawdź szkła i etui PanzerGlass

Liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego smartfona i chcesz, żeby był on zawsze w idealnym stanie? Z pomocą przychodzi PanzerGlass, renomowany producent posiadający w swojej ofercie zaawansowane szkła oraz biodegradowalne etui. Jednym zdaniem – wszystko, czego potrzebujesz do zabezpieczenia swojego urządzenia.

Zabezpiecz swój smartfon z PanzerGlass

Chyba nie ulega wątpliwości, że smartfony, to najczęściej noszone urządzenie w kieszeni i torebce i jest odblokowywany setki razy w ciągu dnia. Chwila nieuwagi, roztargnienie i Twój telefon, który może wylądować na ziemi i doznać poważnych uszkodzeń. A co jeśli kupisz nowy telefon? Wtedy wskakujesz na wyższy poziom troski. Spoglądasz na ekran pod światłem, aby zobaczyć, czy nie powstały nowe ryski i łapiesz się za głowę, kiedy w ostatnim momencie chronisz urządzenie przed upadkiem. Dlatego warto zadbać o swój telefon, zabezpieczając go nie tylko szkłem na wyświetlaczu, ale także nałożyć na korpus etui. Pomogą Ci w tym produkty od PanzerGlass, poznaj całą ofertę.

Decydując się na zakup szkła hartowanego, należy wybrać odpowiedni rozmiar do swojego modelu smartfonu, a tych w ofercie PanzerGlass jest sporo. Zapobiegnie ono powstawaniu nieestetycznych i czasem irytujących rysek na ekranie, a podczas upadku na twardą powierzchnię, ryzyko jego pęknięcia jest zminimalizowane. W szkle są oczywiście wycięte otwory na aparaty, aby nie zniekształcać jakości zdjęć.

Wybierając etui, możemy w pierwszym momencie doznać szoku lub zakłopotania, wszystko dlatego, że rynek jest nimi wręcz zalany. Z PanzerGlass nie będzie tego problemu, ponieważ wszystkie obudowy tego producenta wykonane są z tego samego biodegradowalnego materiału, który jest sprawdzony i zapewnia najwyższy stopień ochrony.

Przykładowe produkty marki PanzerGlass

Szkło PanzerGlass Ultra-Wide Fit

Szkło PanzerGlass Ultra-Wife Fit idealnie dochodzi do brzegów smartfona, dzięki czemu mamy pewność, że nie dostanie się tam żaden brud i nie powstaną rysy. Posiada zaokrąglone rogi, co ogranicza możliwość powstawania odprysków oraz przypadków, w których możesz się zaciąć. Marka PanzerGlass gwarantuje zastosowanie powłoki antybakteryjnej potwierdzoną  certyfikatem ISO 22196, która usuwa do 99,9% bakterii. Dodatkowo szkło nie tylko chroni urządzenie podczas upadków, ale także przed wszelkimi przypadkowymi uderzeniami. Warto zaznaczyć, że po jego nałożeniu, ekran w dalszym ciągu będzie tak samo reagował na dotyk.

Etui PanzerGlass Biodegradable Case

Etui PanzerGlass Biodegradable nie tylko pomoże ochronić Twój telefon, ale także nie wpływa negatywnie na środowisko. Wszystko za sprawą biodegradowalnego plastiku, z którego zostało wykonane. Jest to idealny dowód na to, że obudowy nie muszą być wykonane z zanieczyszczających środowisko materiałów, tylko mogą pochodzić z recyklingu, przy czym ich wytrzymałość się od siebie nie różni. Etui występuje w czarnej, minimalistycznej wersji kolorystycznej, a jego design jest przemyślany – posiada m.in. wypukłe krawędzie, które chronią aparaty. Co ważne, założony produkt nie koliduje ze szkłem PanzerGlass, więc oba produkty są świetnym dopełnieniem.


Zabezpiecz iPhone 14 szkłem PanzerGlass

Zamówiłeś w przedsprzedaży nowego iPhone 14 i jesteś już jego posiadaczem lub lada moment go dostaniesz? Niewiele producentów zdołało już wyprodukować zabezpieczenia dla najnowszych smartfonów, jednak pojawiły się już one w ofercie PanzerGlass. Zamów już teraz i chroń swoje nowe urządzenie przed przypadkowymi upadkami czy uderzeniami.