G.Skill odświeża serię luksusowych kości RAM. Złote i srebrne Trident Z Royale Elite już wkrótce na rynku

Seria Trident Z Royal od firmy G.Skill doczekała się nowego modelu. Trident Z Royale Elite błyszczy na złoto i srebrno – w zależności od wyboru wariantu kolorystycznego – a pod luksusową skórą skrywa wydajnościowego potwora.

Trident Z Royale Elite – wygląd

14 kwietnia G.Skill ogłosił rozszerzenie oferty luksusowych pamięci RAM o nowy model. Trident Z Royale Elite to luksus przez duże „L”. Zarówno na polu designu, jak i możliwości, które oferuje. Kości dostępne są w kolorze złotym i srebrnym i trzeba oddać, że prezentują się naprawdę widowiskowo.

Trident Z Royale ma ten sam wypolerowany aluminiowy radiator, co poprzednik. Projekt kości jednak został nieco zmodernizowany. Na polerowanej powierzchni rozpraszacza ciepła pojawił się efektowny krystaliczny wzór. Warto wspomnieć też o tym, że nowy radiator składa się aż z 76 rzeźbionych ścianek. Co poza tym w kwestii wyglądu? Mamy chociażby pasek świetlny, obejmujący całą długość kości, oraz 8-strefowe oświetlenie RGB.

Trident Z Royal Elite złoty
źródło: G.Skill

Wydajność Trident Z Royale Elite

Trident Z Royale Elite to nie tylko ekskluzywny wygląd. Nowe moduły RAM od G.Skill reprezentują również wyższy szczebel wydajności. Do wyboru będziemy mieć kilka konfiguracji, z czego większość dwukanałowych: 16 GB (2 x 8 GB), 32 GB (2 x 16 GB) i 64 GB (2 x 32 GB). Wersja 64 GB będzie dostępna również z czterema kanałami (4 x 16 GB). Zakres taktowania wszystkich dostępnych modułów rozpoczyna się na 3600 MHz, a kończy na 5333 MHz. Szczegóły w poniższej tabeli:

Trident Z Royal Elite konfiguracja
źródło: G.Skill

Jak deklaruje producent, każdy moduł jest przetestowany pod kątem kompatybilności z szeroką gamą płyt głównych. Ma być więc wydajnie, ale też i stabilnie.

Trident Z Royale Elite – kiedy premiera? Jaka cena?

Moduły zadebiutują na rynku już niedługo, bo w maju 2021 roku. Na razie G.Skill nie zdradził, ile moduły Trident Z Royale Elite będą kosztować. Póki co jednak możecie sprawdzić inne produkty tajwańskiego producenta w ofercie sklepu x-kom.

Źródło: G.Skill