GeForce na CES 2024. Oglądaj transmisję na żywo i przekonaj się, czy NVIDIA zapowie GeForce RTX 4000 Super

W przededniu targów CES 2024 NVIDIA, zgodnie z wieloletnią już tradycją, przygotuje specjalne wydarzenie, na którym zapowie nowe produkty i zaprezentuje technologie, którą napędzą gry czy aplikacje dla kreatywnych twórców. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jasno, że właśnie dziś w ramach targów CES 2024 NVIDIA ogłosi serię GeForce RTX 4000 Super. Oglądaj transmisję na żywo z wydarzenia.

Oglądaj z nami prezentację GeForce na CES 2024

CES (ang. Consumer Electronics Show) od lat mają miano największych technologicznych targów na świecie. Nie może więc na tym wydarzeniu zabraknąć czołowych producentów, w tym NVIDII, która specjalnie z tej okazji przygotuje prezentację. Skupi się w niej na nowościach związanych nie tylko z rodziną kart graficznych GeForce RTX.

Gdzie i kiedy oglądać prezentację NVIDII na CES 2024? Odbędzie się ona już dziś, tj. 8 stycznia 2024 roku, o godz. 17:00 czasu polskiego. Transmisję na żywo obejrzysz na oficjalnym kanale NVIDII na YouTubie.

Przeczytaj podsumowanie prezentacji NVIDII na CES 2024

Co NVIDIA zapowie na CES 2024?

NVIDIA to nie tylko gaming, wiec na prezentacji spodziewaj się również nowości związanych z AI oraz pracą kreatywną. W końcu nawet serie GeForce RTX, teoretycznie przeznczone dla konsumentów, oferują różnego rodzaju przyspieszenie pracy twórczej u montażystów, grafików lub architektów. Jednak wielu fanów NVIDII interesuje nowa seria – GeForce RTX 4000 Super, o której przebąkuje się już od miesięcy.

Przed rokiem, na CES 2023, NVIDIA na konferencji GeForce Beyond ogłosiła mobilne układy GeForce RTX 4000, a tak szereg funkcjonalnych nowości. Co „zieloni” szykują w tym roku? Plotki i przecieki jednoznacznie zwiastują, że to właśnie na tym wydarzeniu NVIDIA zapowie trzy nowe karty graficzne z serii GeForce RTX 4000 Super:

nvidia ces 2024

Czy tak będzie w istocie? Przekonamy się po godz. 17:00 czasu polskiego. Jeśli nieoficjalne informacje się potwierdzą, spodziewaj się u nas podsumowania najważniejszych informacji z tej premiery.

Sprawdź karty graficzne NVIDIA w x-komie