Popraw kulturę pracy komputera z nowościami od be quiet! z serii Dark Rock i Pure Wings

Każdy użytkownik komputera zdaje sobie sprawę, jak ważna jest kultura pracy maszyny, zwłaszcza jeśli ma ona dla niego kolosalne znaczenie. Jeśli zależy Ci nie tylko na optymalnej wydajności, ale i bezkompromisowej ciszy, postaw na stosowne komponenty, które skutecznie łączą jedno z drugim. Poznaj nowości od be quiet! z serii Dark Rock oraz Pure Wings, które zwiększą komfort pracy i grania podczas intensywnego wykorzystania mocy komputera.

Postaw na nowoczesny design z obudową be quiet! Dark Base 701

Połączone ze sobą podzespoły umieszczasz w obudowie, ale to nie może być byle jaka obudowa. W końcu to ona decyduje o wyglądzie komputera, ale także jego możliwościach upgrade’u komponentów oraz samej konstrukcji i jej przestrzeni, która może wpływać na temperatury i kulturę pracy.

Warto więc pomyśleć o obudowie, która wystarczy na lata i nie będzie ograniczać pracy podzespołów. Nowość ze stajni be quiet, czyli be quiet! Dark Base 701, to propozycja dla (naj)bardziej wymagających użytkowników:

  • efektowny wygląd z RGB i siatkowym frontem oraz panelem ze szkła hartowanego;
  • trzy fabrycznie zamontowane wentylatory o wysokiej jakości – Silent Wings 4 PWM o średnicy 140 mm. Możesz zestaw wentylatorów rozbudować o kolejne pięć;
  • duże możliwości montażowe, zmieścisz nawet największe komponenty (GPU do 430 mm i chłodzenie CPU do 185 mm) oraz chłodnice 360 mm na przodzie i górze.

Dowiedz się więcej o obudowie be quiet! Dark Base 701.

Ucisz swój komputer z be quiet! Dark Rock Elite i Pro 5

W kulturze pracy komputera dużą rolę odgrywa chłodzenie procesora, jednego z najważniejszych podzespołów. Nie warto więc oszczędzać. Nowości be quiet! Dark Rock Elite i be quiet! Dark Rock Pro 5 to gwarancja wysokiej wydajności, niskich temperatury przy optymalnej ciszy. Oba systemy są zbudowane z solidnego radiatora i dwóch wentylatorów i mają szereg zalet, wobec których trudno przejść obojętnie:

  • dwa wentylatory Silent Wings 135 lub 120 PWM, które są gwarancją optymalnego przepływu powietrza;
  • dwa tryby pracy w zależności od potrzeb: cichy i wydajny;
  • innowacyjny systemu montażu wentylatora, który zapewnia wysoką kompatybilność z pamięciami RAM;
  • aż 7 ciepłowodów, które skutecznie schłodzą nawet najwydajniejsze procesory;
  • elegancka pokrywa z siatką i wyjątkowa czarna powłoka daje poczucie obcowania z produktem klasy premium.

Poznaj bliżej możliwości i specyfikację chłodzeń:

Popraw przewiew powietrza wentylatorami be quiet! Pure Wings 3

W PC czasem nawet najmniejszy element ma znaczenie w kontekście kultury pracy. Nie wolno więc zapominać o wentylatorach, które istotnie przekładają się na to, jak głośno lub cicho działa komputer (zwłaszcza podczas wysokiego obciążenia). Nowa seria wentylatorów be quiet! Pure Wings 3 jest dostępna różnych rozmiarach (120 i 140 mm), a także w wydaniu dla wymagających użytkowników, czyli tzw. high-speed, która cechuje się niższym generowanym hałasem, obniżonym przepływem powietrza oraz niższymi prędkościami obrotowymi.

nowości od be quiet! z serii dark rock i pure wings