Kilka klapaucius i na imprezę. Nowe dodatki The Sims 4 wchodzą w życie i idą na miasto

Już wkrótce Simy z czwartej generacji będą bogatsze o nowe wizerunki oraz poznają blaski i cienie nocnego, wystawnego życia. EA wraz z Maxis ogłosiło właśnie, że 26 maja tego roku zadebiutują kolejne dwa małe DLC The Sims 4, tak zwane Kolekcje, o tytułach Moonlight Chic oraz Little Campers. Co będzie olśniewać wprost księżycowym blaskiem i szykiem oraz czym zaskoczysz małych obozowiczów? Wpisuj klapaucius i odkrywaj wszystkie bogactwa nowych dodatków oraz czytaj, co zawierają.

Co szykuje The Sims 4 dodatkiem Moonlight Chic w wizerunku Sima

Szyk, styl i splendor, to właśnie czeka Simów w nowym dodatku Moonlight Chic, który to umożliwi im odzianie się w stroje stworzone we współpracy z paryską projektantką Paolą Locatelli. Możemy więc spodziewać się, że nasze Simy będą podbijać imprezowe szlaki w gustownych kreacjach, ekstrawaganckich topach, błyszczących i cekinowych bluzkach, modnych, lejących koszulach, oversizeowych marynarkach i strojnych, obcisłych sukienkach.

the sims 4 moonlight chic

Wprost skrojonych na bajeczne, nocne życie pełne blichtru, atrakcji oraz ekscytujących randek, na których skradzione zostanie niejedno serce. Trampki i garnitur czy jedwabie i błyskotki? Nieważne, na jaki zestaw się zdecydujesz, w nowym dodatku The Sims 4 będzie trendy, młodzieńczo, kolorowo i kosmicznie wręcz szykownie.

the sims 4 moonlight chic kit

Little Campers stawia na rozrywkę dla młodszych Simów 4 generacji

Nowe Kolekcje zdecydowanie stawiają na wieczorne rozrywki. Jednak po kryształkach i brokacie, przyszedł teraz czas na przytulność i rodzinne ciepło. Dlatego w Little Campers kupisz i zbudujesz bazę do zabaw na świeżym powietrzu oraz nocowania pod gołym, nocnym niebem. A to wszystko w rozkosznym stylu hygge oraz handmade.

the sims 4 little campers

Dostępne akcesoria pozwolą Ci postawić w przydomowym ogródku prawdziwy fort z koców oświetlony urokliwymi lampkami i latarenkami, jak również wyjątkowe kino plenerowe z pozornie prowizorycznym ekranem zrobionym z prześcieradła. Filmowe seanse spędzisz tu w objęciach mięciutkiego koca oraz nieopodal przyjemnie rozgrzewającego płomienia z rozpalonego ogniska. Twój Sim zajadać się też będzie cudownie słodkimi i podgrzanymi piankami w towarzystwie znanej już fanom The Sims maskotki Wielkiej Stopy.

the sims 4 little campers kit

Cena i dostępność nowych dodatków The Sims 4

Obie nowe odsłony Kolekcji The Sims 4, zarówno Moonlight Chic do tworzenia Simów oraz Little Campers ­do budowania/kupowania dostępne będą na wszystkich platformach, w tym Steam i Origin. Zagrasz w nie na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One oraz Xbox Series X/S. Cena za jeden dodatek wyniesie około 25 zł.

the sims 4 nowe kolekcje

Źródło: simscommunity