Czy najszybsza może być jeszcze szybsza? Przełam ograniczenia z nową myszką Logitech G Pro X Superlight 2

Ciesząca się ogromną popularnością wśród (e-sportowych) graczy mysz Logitech G Pro X Superlight doczekała się swojej następczyni. G Pro X Superlight 2, bo o niej mowa, właśnie trafiła do przedsprzedaży. Sprawdź, czy to więcej tego samego, czy może oferuje wielce pożądane zmiany, w których Logitech przeszedł samego siebie.

Logitech G Pro X Superlight 2. Królowa gamingowych myszek w jeszcze lepszym wydaniu

Tak, to ten moment – powstała nowa wersja najlepiej sprzedającej się myszki e-sportowej – oto G Pro X Superlight 2. Jeszcze szybsza, jeszcze precyzyjniejsza i jeszcze lżejsza – czego chcieć więcej? Firma Logitech otarła się niemal o ideał już w poprzednich iteracjach G Pro – czy i tym razem przebiła to, co udało się wcześniej osiągnąć? Niemożliwe jest jak najbardziej możliwe, a G Pro X Superlight 2 jest tego niezbitym dowodem. Sprawdź, co nowego oferuje.

przełączniki w g pro x superlight 2

G Pro X Superlight 2 podnosi poprzeczkę. Gwarancja najwyższej precyzji i szybkości

Logitech G Pro X Superlight jest nie bez powodu najpopularniejszą myszką wybieraną przez profesjonalnych graczy w CS:GO. Ma topowe „bebechy”, a więc nienaganną specyfikację, zapewnia precyzję nieosiągalną w wielu konkurencyjnych myszkach, a do tego wygodę i lekkość przy prostym, minimalistycznym wyglądzie. Co się zmieniło w nowej wersji – G Pro X Superlight 2? Poznaj najważniejsze zmiany:

  • Nowy czujnik optyczny HERO 2.
  • Precyzja na najwyższym poziomie – rozdzielczość 32K DPI i szybkość powyżej 500 IPS.
  • Znane z Logitech G520 X optyczno-mechaniczne przełączniki Lightforce o błyskawicznym czasie reakcji.
  • Jeszcze niższe opóźnienia – częstotliwość raportowania podniesiona dwukrotnie (2000 Hz).
  • Niższa waga – zaledwie 60 gramów.
  • Złącze USB typu C.
  • Dłuższy czas pracy na akumulatorze.

Wykręcisz jeszcze więcej godzin na jednym ładowaniu. Tak mała a oferuje tak wiele

Rozmiary myszki to tylko pozory – w tej małej bestii mieści się akumulator, który wytrzyma nawet 95 godzin nieustannego ruchu myszką. To o 25 godzin więcej niż w Logitech G Pro X Superlight i o 35 godzin od oryginalnego Logitech G Pro. Przeskok jest więc jeszcze większy niż w poprzedniej wersji.

Niemal gwarancja 100-godzinnej rozgrywki zbliża model do czasu oferowanego przez większą gabarytowo Logitech G502 X Plus. A to już jest nie lada sukces wśród stricte gamingowych „gryzoni” o bezkompromisowej specyfikacji. Jak widać, małe też potrafią wielkie rzeczy.

Co więcej,  w przypadku używania „gryzonia” nie tylko do grania może wytrzymać jeszcze dłużej! Ponadto nie zawsze potrzebujesz tak wysokiego odświeżania, więc możesz obniżyć tę wartość do np. 1000 Hz i cieszyć się jeszcze dłuższym czasem działania. No i przecież nie używasz ciągle dynamicznie z myszy podczas korzystania z komputera, co naturalnie też wpływa na długość pracy.

Jeśli masz do tego podkładkę z obsługą technologii PowerPlay, możesz ładować myszkę w trakcie jej używania bez podpinania kabla! Jest to wygoda przez wielkie W.

Logitech G Pro X Superlight 2 dostępne w przedsprzedaży. Zgarnij przy zakupie podkładkę Logitech G740

Do przedsprzedaży trafiły dwa warianty kolorystyczne, dobrze znane użytkownikom poprzednich modeli G Pro, czyli:

Do sprzedaży trafi też G Pro X Superlight 2 magenta

Oba warianty są dostępne w tej samej cenie sugerowanej – 749 zł. Do 19 września 2023 roku lub do wyczerpania zapasu produktów promocyjnych otrzymasz podkładkę Logitech G740 o wymiarach 460 x 400 x 5 mm i wartości 159 zł przy zakupie myszki Logitech G Pro X Superlight 2. Nie przegap okazji, zwłaszcza jeśli rozglądasz nie tylko za nową gamingową myszką.

Naprawdę trudno przebić mysz Logitech G Pro X Superlight, której recenzję przeczytasz poniżej, ale parametry wskazują, że udało się to osiągnąć, i to jeszcze w doskonałym stylu.

Zobacz wszystkie modele Logitech G Pro X Superlight 2 x-komie

Artykuł powstał we współpracy z firmą Logitech.