Letnia wyprzedaż na platformie Steam rozpoczęta

Ruszyła wyprzedaż Steam Summer Sale 2019, a jak wiadomo – wyprzedaże kochają wszyscy. Ta konkretna pod logiem Steam, stanowi doskonałą okazję do uzupełnienia wymarzonych tytułów z korzyścią dla kieszeni. Znalazło się w niej kilka perełek, które z pewnością przyciągną Waszą uwagę. Poznajcie szczegóły promocji organizowanej przez jedną z największych platform gamingowych na świecie.

Steam miejscem rozrywki

Steam to jedna z największych na świecie platform z grami cyfrowymi. Dostępność ponad 10 tysięcy rozmaitych tytułów sprawia, że już dawno została doceniona przez swoich użytkowników, a co więcej – ich liczba stale się powiększa, tworząc unikalną społeczność. Gama proponowanych gier jest na tyle bogata, że każdy fan wirtualnej rozrywki z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Summer Sale w wydaniu Steam

Podyktowana pierwszymi dniami lata wyprzedaż Steam to okazja do uzupełnienia swojej biblioteki z tytułami gier. Warto poznać propozycje produktów, które objęła promocja, bo największy rabat wynosi w niej aż 90%.

steam summer sale wyprzedaż
Źródło: Steam

Rywalizuj i zgarniaj tytuły Steam za free

Summer Sale na platformie Steam nie ogranicza się wyłącznie do letniej wyprzedaży. Równolegle z nią, uruchomiono grę społecznościową Grand Prix Steam. W związku z tym, korzystający z platformy użytkownicy, mogą wziąć udział w specjalnym konkursie, umożliwiającym wygranie gier znajdujących się na tzw. „liście życzeń”.

Do kiedy możesz skorzystać z Summer Sale na Steam?

Czas zapiąć pasy i połączyć przyjemne z pożytecznym. Wyjątkowe okazje na Steam są od teraz na wyciągniecie ręki. Czas na skorzystanie z oferty Steam w obniżonych cenach masz do 9 lipca 2019.

Źródło: Steam