Już za chwilę premiera Apple. Co wiemy o iPhone 11?

Czy iPhone 11 będzie podobny do poprzedników? Co oferują aż trzy modele, które już dziś wieczorem ujrzą światło dzienne? Czym właściwie jeszcze mogą zaskoczyć oprócz tego, co już wiemy? Właśnie nad tymi oraz wieloma innymi pytaniami zastanawiają się w tym momencie zarówno eksperci branży, jak i Klienci celujący w zakup nowego sprzętu z logiem jabłka. Sprawdźmy, co na ten temat słychać w sieci.

Rok 2019 przynosi iPhone 11 w trzech wersjach?

Mamy 10 września 2019, a to oznacza, że nadszedł dzień długo wyczekiwanej konferencji Apple. To właśnie dziś dowiemy się szczegółów na temat nowych smartfonów z logiem jabłka. Według ostatnich informacji z sieci, gigant z Cupertino pokaże aż 3  wersje sprzętu i mają być to kolejno: iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Modele będą różniły się od siebie wyglądem, przekątną ekranu oraz wybranymi funkcjami, w tym ilością aparatów.

Aż trzy aparaty w iPhone 11?  

Według dotychczasowych informacji podstawowa wersja iPhone 11 dostanie dwa aparaty. Z kolei modele iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max będą posiadać potrójną kamerkę. Te dwa ostatnie modele mają być wyposażone w obiektyw główny, soczewkę szerokokątną oraz teleobiektyw. Każdy z aparatów, bez względu na rodzaj iPhone’a 11, będzie najpewniej uzbrojony w soczewkę główną 12 Mpix.

Specyfikacja iPhone’a 2019 

Mówi się, że ekrany w serii iPhone 11 mają być tożsame z tymi sprzed roku, ale zabraknie w nich technologii 3D Touch. Według przecieków ma być ona zastąpiona natomiast wsparciem dla Apple Pencil. Wszystkie trzy modele Apple z 2019 roku mają także pracować na turbo wydajnym procesorze Apple A13 pracującym w oparciu o znany już Bionic, a pojemność baterii w najwyższym modelu sięgnie nawet do 3500 mAh. 

iphone 11 zapowiedź

Co jeszcze? Według informacji dostępnych w sieci premierowe modele iPhone 11 to także:

  • ulepszona kamera FaceTime,
  • technologia czarnej soczewki w obiektywie szerokokątnym,
  • dwukierunkowe ładowanie bezprzewodowe,
  • ulepszone Face ID,
  • szybka ładowarka w standardzie USB-C,
  • wsparcie dla Wi-Fi 6,
  • trwalsza konstrukcja.

A co z wyglądem?

Co do wersji kolorystycznych nowych iPhone’ów, mają być one analogiczne do tych sprzed roku. Do niedawna można było usłyszeć również o gradientowej obudowie, ale mało kto podchodził do tych spekulacji poważnie. Jak będzie? Pozostaje poczekać do wieczora i przekonać się na własne oczy.

Dla tych, którzy interesują się smartfonami Apple, polecam zapoznać się z artykułem: Flashback: Historia iPhone’a. Modele od 2007 do 2019. Osobiście nie mogę doczekać się premiery, a do dziś sen z powiek spędzało mi pytanie: czy nowe modele będą podobne bardziej do serii iPhone Xs/Xs Max? A może Apple poszło bardziej w kierunku iPhone SE

Gdzie śledzić konferencję Apple? Zapraszamy na Geex

Wszystkich, którzy nie mogą doczekać się premiery iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max zachęcam do śledzenia Geex, gdzie na bieżąco będziemy informować o przebiegu dzisiejszej konferencji. Startujemy punkt 19:00. Do zobaczenia!

Przeczytaj recenzję, aby poznać lepiej iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro

Źródło tekstu: digitaltrends.com, thinkapple.pl