Inteligentny głośnik Huawei na nieoficjalnych zdjęciach

Wygląda na to, że rodzina inteligentnych sprzętów Huawei się powiększy. Już w kwietniu ćwierkały o tym plotkarskie ptaszki. Wówczas podejrzewano, że dostaniemy Smart Screen. Tymczasem wygląda na to, że portfolio wzbogaci się o inteligentny głośnik.

Huawei Smart Speaker – co na razie wiemy o tym inteligentnym głośniku?

Brak oczywiście na razie oficjalnych informacji od Huawei – opieramy się na materiałach pochodzących z przecieku. Najnowsze wyjaśniają dlaczego wcześniej urządzenie było brane za inteligentny ekran. Nowy głośnik ma bowiem posiadać panel dotykowy, który wypełnia górną, większą część przestrzeni. Dolna to siatka głośnika. Prócz nich widoczne są takie elementy, jak pokrętło czy czujnik kamery.

huawei smart speaker inteligentny głośnik
Źrodło: Gizmochina

Jak podaje Jeet z portalu Gizmochina, oczekuje się, że inteligentny głośnik (Huawei Smart Speaker), poza funkcjami standardowymi dla urządzeń tego typu, ma służyć wsparciem dla systemów smart home, w tym dla kontrolera. A także pozwalać na wykonywanie wideokonferencji.

Póki co musimy poczekać na oficjalne informacje ze strony Huawei. Tymczasem możecie sprawdzić dostępny na rynku (i w sklepie x-kom) Huawei Sound X oraz jego recenzję.

Źródło: Gizmochina