eFootball PES 2022: wersja beta dostępna na PS4, PS5 i Xbox One/Series

Na konsolach pojawiła się nieoczekiwana wersja beta gry eFootball PES 2022. Nie trudno się więc dziwić, że gracze długo działającej serii Pro Evolution Soccer mieli wczoraj niemałą niespodziankę. Twórcy z Konami nazwali to demo „Testem wydajności nowej gry piłkarskiej online”. Jak zatem zdobyć PES 2022 w wersji testowej? Szczegóły wyjaśniamy poniżej.

Czym jest wersja beta gry eFootball PES 2022?

Naprawdę ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że wszystko, co zobaczysz i doświadczysz w wersji demo beta, nie będzie tym, co finalnie otrzymasz.

Proszę pamiętać, że mechanika rozgrywki, balansowanie, animacje i grafika są w fazie rozwoju i zostaną ulepszone przed oficjalną premierą. Pomijając to wszystko, chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w tej otwartej wersji beta i bylibyśmy bardzo wdzięczni za podzielenie się z nami przemyśleniami i opiniami na temat swoich doświadczeń.
konsole konami
Konami

Konami powiedział  również, że jest to demo zaprojektowane do testowania niektórych funkcji – głównie dobierania graczy online i że wszystko podlega zmianom i ulepszeniom przed jesienną premierą główną.

Co więcej, bardzo możliwe, że w nowego PES-a zagrasz już pod koniec tego sierpnia albo w pierwszej połowie września tego roku.

Więcej na temat gry dowiesz się w naszych artykułach:

Eurogamer przesłał również nagranie wideo z rozegranego przez siebie meczu, które możesz sprawdzić poniżej:

Demo zostało wydane o północy i będzie dostępne do pobrania i grania do 8 lipca, co oznacza, że ​​masz jeszcze mnóstwo czasu, aby sprawdzić swoje siły w grze. Możesz brać udział w pełnych meczach, ale na ten moment brakuje wielu zespołów – Manchester United, Bayern Monachium, Juventus i Barcelona to jedyne dostępne w wersji demo.

Barcelona PES 2022

Jeśli nie znosisz błędów, licznych awarii, lagów – oszczędź sobie nerwów. Prawdopodobnie natkniesz się na kilka z nich podczas rozgrywki. W końcu cały sens wersji beta polega właśnie na ich znalezieniu i wyeliminowaniu. Dużym atutem jest to, że nie będziesz nawet potrzebował subskrypcji PS Plus lub Xbox Live Gold, aby cieszyć się grą online z innymi.

Jak zdobyć wersję beta gry eFootball PES 2022?

Z racji tego, że Konami nie ogłosiło oficjalnej wersji demo, a przez to test nie nazywa się nawet eFootball PES 2022. Nie pojawi się też na pulpicie nawigacyjnym konsoli ani nigdzie indziej bez. Jeśli dalej masz ochotę na mały mecz, musisz przeprowadzić poszukiwania na własną rękę.

Udaj się więc do oficjalnego sklepu konsoli, aby znaleźć „Test wydajności online nowej gry piłkarskiej” i uruchomić grę. Później po prostu naciśnij przycisk pobierania, zrelaksuj się i poczekaj, aż wersja demo się zainstaluje.

Messi PES 2022

Obecnie wersję beta gry eFootball PES 2022 można pobrać na PS5, PS4, Xbox One i Xbox Series X/S.