Far Cry 6 – nowy zwiastun oraz szczegóły przepustki sezonowej

Wedle oczekiwań graczy, Far Cry 6 pojawił się na tegorocznych targach E3 2021. Niestety wśród materiałów zabrakło tego z rozgrywki, ale otrzymaliśmy zarówno zwiastun fabularny gry, jak i zwiastun przepustki sezonowej. A co do tego drugiego – plotki o wcieleniu się m.in. w Vaasa z Far Cry 3 zostały przez twórców oficjalnie potwierdzone.

Zwiastun Far Cry 6: Poznaj złoczyńcę z E3 2021

Z okazji Ubisoft Forward na E3 2021 mieliśmy szansę przyjrzeć się scenie z Antónem, antagonistą obecnym w najnowszej części Far Cry 6. Trwający ponad cztery minuty zwiastun niestety nie zdradza nic więcej na temat podstawowej wersji gry. Wywnioskować możemy jedynie tyle, że reżim Antóna Castillo nie zna granic i że dyktator dla swoich celów potrafi bezwzględnie wykorzystać nawet własnego syna Diego.

Zagramy złoczyńcami z poprzednich części

Ubisoft przedstawił jeszcze drugi zwiastun dotyczący przepustki sezonowej Far Cry 6. I w tym przypadku mamy do czynienia z dużo ciekawszą informacją. Plotki dotyczące tego, że przyjdzie nam wcielić się w złoczyńców z poprzednich części (w tym m.in. uwielbianego przez wielu Vaasa z Far Cry 3) okazały się czymś więcej niż tylko plotkami. Stanie się tak w ramach jednego dodatku.

Drugim rozszerzeniem za to będzie znany Far Cry 3: Blood Dragon. Dla przypomnienia, przenosiliśmy się w nim do 2007 roku, ale takiego z cyber-epoki VHS – cokolwiek to znaczy, bo sam pomysł choć był absurdalny, to przyjął się niesamowicie. Cyfra w tytule tej zawartości sugeruje raczej, że nie zobaczymy w niej niczego nowego, co najwyżej zostanie ona odświeżona na potrzeby nowego tytułu z serii.