Capcom zaprasza na E3 2021. Jakie gry pojawią się na pokazie?

Osoby odpowiedzialne za ostatnią głośną premierę Resident Evil Village osobiście zapraszają na swój pokaz na E3 2021 za pośrednictwem krótkiego wideo. W opisie pod filmikiem umieszczono również tytuły tych gier, o których firma będzie mówić. Co to za gry? I kiedy dokładnie obejrzymy Capcom na największych targach gier wideo na świecie?

Jakie gry od Capcom zobaczymy na E3 2021?

Pewniakiem, o czym pisałem już wcześniej w artykule o E3 2021, jest Resident Evil Village, i Capcom rzeczywiście potwierdza obecność tego tytułu na ich pokazie. Gra zadebiutowała na początku zeszłego miesiąca i zebrała zarówno wśród dziennikarzy, jak i graczy bardzo dobre oceny. Do teraz pozostaje na ustach wszystkich, a to za sprawą fenomenu Lady Dimitrescu – niemalże 3-metrowej głównej antagonistki.

Dowiedz się więcej o Resident Evil Village:

Na pokazie nie zabraknie też gier z serii Monster Hunter, a dokładnie Monster Hunter Rise oraz Monster Hunter Stories 2. Dla obu tych gier platformą docelową jest Nintendo Switch, ale także PC – Monster Hunter Rise na komputery osobiste ma trafić dopiero na początku przyszłego roku. Są to gry, w których wcielamy się łowcę polującego na potwory monstrualnych rozmiarów.

I ostatnią potwierdzoną produkcją, którą zobaczymy na pokazie Capcom jest The Great Ace Attorney Chronicles z premierą zaplanowaną na 27 lipca 2021 roku. Gra przygodowa, w której zostajemy początkującym prawnikiem z końca XIX wieku i któremu nie straszne jest opuścić salę sądową i samemu wszcząć śledztwo w sprawie dowolnej zbrodni.

Czy oprócz tych tytułów pojawi się coś jeszcze? Niewykluczone. Jak wskazuje opis zamieszczony pod zapowiedzią, wspomniane gry są częścią pokazu.

Gdzie i kiedy obejrzymy pokaz?

Pokaz Capcom na E3 2021 obejrzymy już 14 czerwca o godz. 23:30 (czasu polskiego) na Twitch, YouTube, Facebook oraz Twitter na oficjalnych kanałach Capcom USA.

Źródło: Capcom, IGN