Biały kruk gamingu, czyli biały monitor gamingowy iiyama G-Master GB2470HSU-W5

Japoński producent monitorów iiyama zaprezentował nowy biały monitor gamingowy iiyama G-Master GB2470HSU-W5. Wyróżnia się on nietypową białą stylistyką, która może podkreślać efekty RGB stanowiska komputerowego lub kontrastować z wszechobecną czernią. Zobacz, jak prezentuje się ten biały kruk.

Lifting monitora iiyama – G-Master GB2470HSU-W5. Tym razem w białym kolorze

Kiedy twoje biurko jest gotowe, a cały zestaw komputerowy zachwyca podświetleniem LED, wybór odpowiedniego koloru monitora może stanowić wyzwanie większe niż Ci się wydaje. Biały monitor to niezwykle modny wybór, jednak nie jest tak powszechnie dostępny jak inne kolory – zwłaszcza w gamingowym świecie.

A to właśnie biel bardzo dobrze rezonuje z efektami RGB bijącymi z Twojego stanowiska komputerowego. Te potrzeby rozumie iiyama i dlatego prezentuje swój pierwszy gamingowy monitor w eleganckiej białej wersji kolorystycznej.

Dzięki ergonomicznej stopce, możesz precyzyjnie dostosować położenie ekranu, co zapewnia komfortową rozgrywkę nawet podczas długich sesji gamingowych. Stopka umożliwia regulację wysokości (do 150 mm), pochylenie oraz obrót ekranu o 90 stopni w trybie portretowym.

Parametry gamingowego monitora G-Master GB2470HSU-W5

G-Master GB2470HSU-W5 to nie tylko nowy wygląd, ale oczywiście także parametry. Monitor wyposażony jest w 24-calową matrycę Fast IPS, zapewniającą doskonałą jakość obrazu, szerokie kąty widzenia, precyzyjne kolory oraz czas reakcji wynoszący tylko 0,8 ms. Ponadto, częstotliwość odświeżania wynosi 165 Hz.

Pełną specyfikację monitora przeczytasz na karcie produktowej monitora

Wsparcie dla HDR i FreeSync Premium

Nowy monitor G-Master z klanu Red Eagle wspiera treści HDR i oferuje technologię FreeSync Premium, co eliminuje opóźnienia i problemy z obrazem. Dzięki funkcji Low Framerate Compensation (LFC), rozrywanie obrazu jest zminimalizowane nawet przy niskiej liczbie klatek na sekundę. Możesz również korzystać z predefiniowanych trybów gier, takich jak FPS czy strategia lub dostosować ustawienia obrazu według własnych preferencji. Funkcja Black Tuner pozwala regulować jasność i poziom czerni, poprawiając jakość obrazu w ciemnych obszarach.

Zobacz monitor iiyama G-Master GB2470HSU-W5 w x-komie