Jak wyposażyć firmę w sprzęt komputerowy, gdy nie można jechać do sklepu?

W sytuacji awaryjnej, gdy trzeba szybko zamówić większą ilość sprzętu, a Ty nie możesz udać się do sklepu i porozmawiać z doradcą twarzą w twarz, skorzystaj ze zdalnej obsługi B2B. Szybkiej, profesjonalnej, połączonej z ekspresową dostawą pod wskazany adres. Gdzie takiej szukać? W x-komowym dziale B2B.

x-kom dla firm, czyli 100% B2B

Publikuję na łamach Geex, ale pracuję w x-kom. W bardzo dużej firmie, która urosła do obecnych rozmiarów m.in. dlatego, że miała solidnych partnerów biznesowych. Kooperantów, dzięki którym strategiczne potrzeby mogły być na bieżąco zaspokajane. Znamy więc wartość dobrej współpracy B2B. Dobrej, czyli dającej korzyść obu współpracującym stronom. Stawiamy tym samym na układ WIN-WIN.

Dziś każda firma korzysta z sieci i w każdej potrzebny jest sprzęt elektroniczny. Począwszy od klasycznych zestawów:

 • komputer stacjonarny, monitor,  klawiatura, mysz z podkładką,

Przez bardziej wyspecjalizowane urządzenia:

 • laptopy (multimedialne, dla grafików, biznesowe),
 • smartfony,
 • projektory,
 • dyski i pamięci przenośne,
 • akcesoria GSM,
 • telewizory,
 • urządzenia sieciowe (routery, serwery NAS, switche, kable, access pointy, firewalle),
 • drukarki, skanery i urządzenia wielofunkcyjne,
 • aż po oprogramowanie.

Zdajemy sobie sprawę jak trudno samodzielnie skompletować zaplecze sprzętowe. Zdecydować choćby, czy komputer powinien mieć taki albo taki procesor, jeśli nie ma się rozeznania w ich klasyfikacji, wydajności ani korelacji z pozostałymi podzespołami.

Gdy przyjdzie dobrać do tego resztę urządzeń, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. No bo jaką częstotliwość odświeżania obrazu powinien mieć monitor biurowy? Mysz i klawiatura mają być bezprzewodowe czy z kablem? Router 2,4 GHz czy jednak DualBand. A skoro taki sprzęt, a nie inny, to jakie argumenty za nim przemawiają?

Ty nie musisz tego wiedzieć. Od tego są specjaliści z naszego działu B2B.

B2B x-kom dla firm

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpracą biznesową zajmujemy się od początków istnienia firmy. Daliśmy się poznać nie tylko jako solidny sprzedawca sprzętu komputerowego. Byliśmy godnym zaufania partnerem, który odpowiadał na potrzeby przedsiębiorstw zwracających się o pomoc. Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy długotrwałe relacje, zdobywając zaufanie ponad 100 tysięcy przedsiębiorców.

Do potrzeb każdej firmy podchodzimy indywidualnie. Poznajemy profil działalności i dobieramy sprzęt najlepiej do niego pasujący. Analizujemy złożone zamówienie i jeśli pojawia się taka potrzeba, proponujemy alternatywne rozwiązania.

Oprócz tego:

 • odpowiednio konfigurujemy sprzęt,
 • sprowadzamy produkty spoza oferty,
 • proponujemy dogodne formy płatności,
 • umożliwiamy skorzystanie z kredytu kupieckiego lub leasingu przez internet,
 • oferujemy ubezpieczenie online i ochronę pogwarancyjną.

Szybka realizacja zamówień, ekspresowa wysyłka

W tym wyjątkowym czasie nie zwalniamy tempa i jeszcze bardziej otwieramy się na współpracę z firmami. Nasze centrum logistyczne wypełnione jest sprzętem gotowym do wysyłki. Roboty pakujące pracują na pełnych obrotach, a my niezwłocznie wysyłamy złożone zamówienia. Wiemy, jak wiele zależy teraz od szybkiego przestawienia się na pracę zdalną. Przede wszystkim od inwestycji w laptopy. Jeśli pilnie potrzebujesz tego lub innego sprzętu, spójrz niżej.

Skontaktuj się z nami

Ty wiesz najlepiej, ile i czego najbardziej potrzebuje personel w Twoim biurze. Przygotuj więc listę, przejdź do x-komowej strony B2B, wypełnij formularz kontaktowy i dodaj swą listę w formie załącznika. Nasi doradcy przygotują ofertę i skontaktują się z Tobą. Gdy zatwierdzisz dokument, zamówienie trafia do realizacji i przygotowujemy je do wysyłki, by niezwłocznie dotrzeć pod wskazany adres.

Powiedz, jak możemy pomóc Twojej firmie?

tarcza