Laptop nawet za 1 zł? To możliwe! Poznaj un.Box w x-komie

Najnowsze technologie w legendarnie niskich cenach właśnie nadeszły w nowej stałej promocji x-komu. Oprócz kultowego Gorącego Strzału w aplikacji i na stronie znajdziesz tajemnicze boxy kryjące niepowtarzalne bonusy. W dodatku codziennie wylosujesz w nich nowe zniżki na zupełnie inne produkty. Zobacz, jak działa un.Box i jakie rabaty można wylosować.

Jak działa promocja un.Box w x-komie?

Geekowie, gadżeciarze, gracze – nowa stała promocja un.Box w x-komie to okazja dla wszystkich na wylosowanie wyjątkowych produktów w zaskakująco niskich cenach. Można trafić na smartfon, laptop albo telewizor nawet za… 1 zł! Wystarczy odrobina szczęścia i aplikacja x-komu, bo to właśnie tam trafią najbardziej atrakcyjne rabaty.

Jak to działa? W aplikacji mobilnej x-komu oraz na stronie internetowej sklepu czekają na Ciebie boxy, a w nich promocje o różnych poziomach:

 • Standardowe – to zniżki podobne do tych, jakie widzisz w sklepie x-kom na co dzień
 • Wyjątkowe – promocje, które zdarzają się rzadko
 • Legendarne – spektakularne okazje, które staną się legendą. To może być nawet laptop, smartfon czy telewizor za złotówkę!

Do otwarcia masz trzy rodzaje boxów:

 • .Box – skrywa zniżki standardowe. Może go otworzyć każdy na stronie sklepu lub w aplikacji.
 • mega.Box – znajdziesz w nim produkty ze zniżką standardową i wyjątkową. Żeby go otworzyć, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w sklepie x-kom i zapiszesz się do newslettera. Możesz to zrobić przez stronę lub w ustawieniach swojego konta.
 • giga.Box – to tu znajdziesz produkty ze standardową, wyjątkową i legendarną zniżką. Żeby otworzyć giga.Box zaloguj się do aplikacji mobilnej x-komu i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Zgodami możesz dowolnie zarządzać w ustawieniach konta.

Nie ma tu żadnych płatnych subskrypcji ani ukrytych kosztów. Wystarczy, że klikniesz i otworzysz box. Jedyne, o czym warto pamiętać to, że najlepsze okazje czekają w aplikacji i po zalogowaniu na swoje konto.

Na zakup wylosowanych produktów z atrakcyjnym un.boxowym rabatem masz max 24 godziny. Po tym czasie w Twoich boxach zagoszczą nowe promocje do odkrycia. To oznacza, że codziennie można zgarnąć nowe produkty w obniżonych cenach. Regularnie odwiedzaj aplikację lub stronę x-komu i daj się zaskoczyć, bo każde losowanie to szansa na inny produkt.

Jakie produkty można wylosować w promocji un.Box w sklepie x-kom?

Nie regulujcie odbiorników. Właśnie takie atrakcyjne rabaty można wylosować w nowej stałej promocji un.Box w x-komie:

A to tylko kilka wybranych przykładów. Podobnych okazji będzie dużo, dużo więcej. Jak można zauważyć, un.Box obejmuje szeroką gamę produktów z oferty sklepu x-kom. Od technologicznych perełek, takich jak smartfony i komputery, przez praktyczne urządzenia peryferyjne, po drobne, ale niezbędne akcesoria, np. ładowarki czy dyski SSD.

Gdzie jest dostępna promocja un.Box?

Promocja un.Box jest dostępna dla wszystkich za darmo, online na stronie www sklepu x-kom oraz w aplikacji mobilnej x-komu . To właśnie tam pojawią się najciekawsze, legendarne promocje. Zatem koniecznie pobierz lub zaktualizuj apkę, aby:

 • otwierać trzy boxy dziennie,
 • zyskać szansę na sprzęt nawet za 1 zł,
 • losować dodatkowe zniżki,
 • na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach,
 • wygodnie korzystać z promocji un.Box w każdym miejscu.
AppStoreGoogle PlayAppGallery

Niespodzianki czekają też w salonach stacjonarnych

Z okazji rozpoczęcia promocji un.Box czeka też niespodzianka stacjonarna. Do 29 kwietnia możesz zyskać dodatkowy voucher na wszystkie marzenia, których nie udało Ci się jeszcze wylosować w un.Boxie. Przyjdź do salonu i pokaż doradcy, że otworzyłeś wszystkie trzy boxy, a otrzymasz dodatkowy rabat. Ta oferta jest limitowana.

Do kiedy trwa nowa promocja un.Box w x-komie?

Un.Box to nowa, stała, cykliczna promocja x-komu. To oznacza, że już na stałe zagości w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej sklepu, obok kultowego już Gorącego Strzału. I co 24 godziny będzie przynosić nowe zakupowe okazje do odkrycia.

Chcesz być na bieżąco z un.Boxem i innymi x-komowymi promocjami? Zapisz się do newslettera, aby mailowo otrzymać przypomnienia. O nowych ofertach przypomną Ci także powiadomienia z aplikacji. Pamiętaj, że to właśnie tam dostępna jest pełna wersja promocji un.Box z najlepszymi rabatami, więc nie zwlekaj i pobierz lub zaktualizuj aplikację mobilną x-komu już teraz.

FAQ: promocja un.Box w x-komie

Un.Box to nowa, stała promocja x-komu. Dostępna dla wszystkich i bezpłatna (bez żadnych płatnych subskrypcji ani ukrytych kosztów). W pełnej wersji promocji, która dostępna jest w mobilnej aplikacji x-komu, na otwarcie czekają trzy tajemnicze boxy. W każdym z nich inny produkt z oferty x-komu objęty rabatem na poziomie: standardowym, wyjątkowym i legendarnym.

Promocja un.Box jest dostępna w aplikacji mobilnej x-komu oraz na stronie internetowej sklepu. Należy jednak pamiętać, że pełna wersja promocji dostępna jest wyłącznie w aplikacji x-komu (np. legendarne rabaty na produkty za 1 zł).

W boxach ukryte są rozmaite produkty z oferty x-komu. Zarówno praktyczne akcesoria (np. ładowarki czy klawiatury), jak i technologiczne perełki. W promocji można wylosować rabaty o różnych poziomach: standardowe, wyjątkowe i legendarne. W legendarnych promocjach można trafić nawet na smartfon, laptop czy telewizor za złotówkę.

Żeby w promocji un.Box otworzyć giga.Box z najlepszymi zniżkami należy zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej x-komu i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Zgodami można zarządzać w ustawieniach konta.

Un.Box to nowa stała i cykliczna promocja w sklepie x-kom, która wystartowała 22 kwietnia 2023 roku. To oznacza, że już na stałe zagości w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej sklepu, obok kultowego już Gorącego Strzału.

Na zakup wylosowanych w un.Boxie produktów w promocyjnej cenie masz max 24 godziny. Po tym czasie w boxach pojawią się nowe rabaty. To oznacza, że codziennie, dokładnie co 24 h, pojawia się inna promocja un.Box.