SalesMasters al.to – co stanie się z Twoim kontem

Chcemy cię poinformować, że od 1 marca nie będzie można tworzyć nowych linków w SalesMasters al.to. Linki, które utworzysz przed tą datą, będą działać jeszcze przez 30 dni od momentu ich utworzenia. W tym artykule dowiesz się więcej o tych zmianach i jak nadal zarabiać na polecaniu produktów z oferty al.to.

Wyłączenie generatora linków w SalesMasters al.to

29 lutego będzie ostatnim dniem, kiedy utworzysz link w al.to. Każdy link wygenerowany przed 1 marca zachowuje swoją ważność przez 30 dni od jego utworzenia.

Dostęp do konta SalesMasters al.to

Umożliwimy Ci dostęp do Twojego konta do 2 czerwca 2024. W tym czasie możesz zalogować się do swojego konta, sprawdzić historię zamówień oraz prowizję. Po zalogowaniu się do swojego konta nie utworzysz nowego linku SalesMasters.

Wypłata prowizji SalesMasters al.to

Korzystając ze swojego konta SalesMasters al.to, możesz wypłacić prowizję najpóźniej do 2 czerwca 2024. Jeśli tego nie zrobisz, wypłata prowizji będzie możliwa wyłącznie po kontakcie pod adresem: sales-masters@al.to.

Wyłączenie strony SalesMasters al.to

3 czerwca wyłączymy stronę SalesMasters al.to i pod jej adresem znajdziesz nowy SalesMasters x-kom, gdzie od 2 marca możesz polecać produkty z oferty al.to.

Jak zarabiać dalej na polecaniu produktów z oferty al.to

Od 2 marca zarabianie prowizji za sprzedaż produktów z oferty al.to będzie możliwe w SalesMasters x-kom. Ze względu na większe możliwości polecenia produktów zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę SalesMasters x-kom o produkty z oferty al.to. Wystarczy jedno konto SalesMasters, aby polecać produkty i zarabiać bez ograniczeń.

Przeczytaj też