Idzie nowe. Poznaj zmiany w SalesMasters

Zmieniamy się. W artykule dowiesz się o najważniejszych zmianach, które wprowadzamy w programie afiliacyjnym grupy x-kom. Już 2 marca skorzystasz z nowych funkcji i korzyści.

SalesMasters x-kom i al.to

Od 2 marca SalesMasters x-kom zostanie rozszerzony o sklep al.to. Wystarczy jedno konto SalesMasters, aby polecać produkty z obu sklepów.

nowy salesmasters

Nasza nowa strona SalesMasters jest również ulepszona pod kątem urządzeń mobilnych. Dzięki temu polecanie produktów jest łatwiejsze, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – czy to w domu, w drodze do pracy – wszędzie tam, gdzie jesteś.

salesmasters na urządzeniach mobilnych

Zmiany w linkowaniu polecanych produktów

Nowa odsłona programu przynosi ze sobą kilka zmian związanych z linkowaniem polecanych produktów. Co musisz wiedzieć?

Zmieniamy ważność linków

W nowym SalesMasters raz wygenerowany link nie traci ważności. Jeśli prowadzisz bloga, kanał na YouTube lub wysyłasz link znajomemu – nie zastanawiasz się już, kiedy ktoś złoży zamówienie. Udostępniasz raz i zarabiasz bez ograniczeń.

Krótsze linki

W nowym programie liczbę znaków, która oznacza link SalesMasters, ograniczamy do 11. Dzięki temu linki są krótsze i czytelniejsze dla odbiorcy.

Nowe zasady naliczania prowizji

Zmieniły się również zasady naliczania prowizji. Najważniejsze informacje znajdziesz poniżej.

Informacja o poleceniu ważna przez 24h od kliknięcia linku

Przechodzimy na rozwiązanie Cookieless – rezygnujemy z tradycyjnych ciasteczek i zyskujemy dokładniejszą możliwość śledzenia zamówień z Twojego polecenia.

W nowym SalesMasters informacja o poleceniu jest ważna przez 24h. Ponowne kliknięcie linku przez kupującego odświeża licznik i nalicza 24h od nowa. 

Zliczymy sprzedaż w aplikacji mobilnej x-kom i al.to

Jeśli klient, któremu polecasz produkt, otworzy link w naszej aplikacji mobilnej, będziemy o tym wiedzieć i zaliczymy Twoją prowizję.

Pełna prowizja za sprzedaż poleconego produktu

Jeśli klient kupi polecony przez Ciebie produkt lub jego wariant – otrzymasz pełną prowizję. Jeśli klient wybierze inny produkt – naliczymy połowę maksymalnej stawki prowizji tego produktu.

Polecaj promocje

W nowym SalesMasters możesz promować oferty promocyjne. Za sprzedaż produktu z użyciem kodu rabatowego otrzymasz połowę prowizji.

Poleć produkt lub wiele produktów jednocześnie!

Chcesz polecić cały zestaw PC, albo smartfona z etui? Utwórz listę zakupową i link do listy wklej do generatora linków SalesMasters. W ten sposób polecisz nie jeden, a nawet kilka produktów jednocześnie.

polecanie listy produktów w salesmasters

Specjalne prowizje na wybrane produkty

Za sprzedaż wybranych produktów otrzymasz wyższą prowizję. Sprawdzaj listę aktualnych specjalnych linii prowizji i zarabiaj więcej za sprzedaż.

Zmieniamy adres mejl

Od 2 marca oficjalnym adresem mejl do kontaktu będzie: salesmasters@x-kom.pl. Ale jeśli napiszesz do nas na stary adres, będziemy jeszcze do końca czerwca sprawdzać go i odpowiadać na wiadomości.

Dołącz do społeczności SalesMasters

Przeczytaj też