Raz, dwa – próba mikrofonu. Wystartowaliśmy z podcastami x-kom

O tym, że warto rozmawiać, raczej nikogo przekonywać nie trzeba. Zwłaszcza, gdy tematem rozmów są gry wideo i nowinki technologiczne. Od niedawna możecie poznać subiektywne opinie naszych x-komowych ekspertów za sprawą podcastów, które są już dostępne do odsłuchania w popularnych serwisach streamingowych.

x-kom na mikrofonie, w głowie się nie mieści

Nie wiem, czy wiecie, ale oprócz tego, że pracujemy w „oparach nowych technologii”, to jeszcze lubimy o niej rozmawiać. Przy kawie, obiedzie albo wtedy, gdy przełożeni nie widzą. To samo tyczy się gier. Uznaliśmy więc, że warto byłoby, byście i Wy usłyszeli nasze pogawędki, dlatego ruszyliśmy z podcastami, w których nasi firmowi eksperci podejmują wiele rozmaitych tematów – od relacji z gamingowych eventów pokroju E3, po debaty o tym, czy lepiej samemu składać desktopa, czy kupić gotowca.

x-kom podcasts

Listę wszystkich opublikowanych odcinków znajdziecie na geeksowej podstronie z podcastami. Możecie również śledzić nas na popularnych serwisach streamingowych. Jesteśmy na Spotify, Soundcloud i Apple Podcasts. Na ten moment oddajemy Wam ponad 20 odcinków, więc zdecydowanie jest czego posłuchać. Tym bardziej, że konwencja jest lekkostrawna i humorystyczna, a rozmówcy to specjaliści, którzy doskonale wiedzą, o czym mówią.

No i w każdym odcinku mamy dla Was aż pięć kodów rabatowych, obniżających wartość zamówienia w x-kom aż o 50 zł.

x-kom podcasts

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz