Poznaj Wirtualnego Asystenta x-komu i znajdź sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Potrzebujesz pomocy w wyborze laptopa lub smartfona? Wirtualny Asystent x-komu już czeka, żeby dobrać sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Sprawdź, jak to działa.

Wirtualny Asystent pomoże Ci w zakupach

Nie musisz już angażować całej rodziny, aby dowiedzieć się, na jaki smartfon lub laptop postawić. Rozumiemy, że wybór jest ogromny i czasami trudno połapać się w szerokiej gamie marek i specyfikacji. 

Dlatego stworzyliśmy narzędzie, które niczym Twój osobisty asystent zakupowy zrozumie Twoje potrzeby i pomoże Ci podjąć decyzję. Będzie cierpliwie zadawał pytania i nie wtrącał swoich opinii i przemyśleń na temat Twoich odpowiedzi. A być może co najważniejsze – wykona ogromną część researchu za Ciebie.

 Wirtualny Asystent x-komu to narzędzie, które maksymalnie uprości proces wyboru urządzenia, dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jak powstał Wirtualny Asystent x-komu?

Wirtualny Asystent został stworzony z myślą o klientach x-komu. Specjaliści opracowali specjalny algorytm oparty na sztucznej inteligencji, który był szkolony w oparciu o wiedzę x-komowych doradców. W ten sposób powstało narzędzie, które z niezwykłą precyzją dobiera sprzęt dopasowany do potrzeb każdego klienta.

Sprawdź także poradnik, w którym w formie Q&A odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące Wirtualnego Asystenta.

Jak działa Wirtualny Asystent?

Na ten moment Wirtualny Asystent pomaga dokonać wyboru w dwóch kategoriach produktowych: laptopach i smartfonach. Wystarczy, że wejdziesz na stronie x-komu w zakładkę z którejś z tych kategorii, a po prawej stronie pojawi się okienko z Wirtualnym Asystentem. Kliknij „Rozpocznij” i odpowiedz na zadawane przez niego pytania. Zapyta Cię m.in. o to, jakie ma być główne przeznaczenie sprzętu, czy potrzebujesz dużej pamięci i jaki budżet planujesz przeznaczyć na jego zakup.

Po wypełnieniu wszystkich kroków natychmiastowo otrzymasz propozycję trzech, najbardziej odpowiadających Twoim wymaganiom, sprzętów. To takie proste!

Poznaj Wirtualnego Asystenta x-komu